İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

VADER Coin Nedir? | Vader Protocol Nedir? | VADER Hakkında Bilgiler

VADER, hibrit bir algoritmik-teminatlandırılmış stabilcoini sentetik varlıklar aracılığıyla geliştirilmiş likidite havuzlarıyla birleştiren bir likidite protokolüdür. Stabilcoin, USDV, VADER jetonlarının yakılmasıyla verilir ve Likidite havuzları, takas varlığı olarak USDV’yi kullanır. VADER likidite teşvikleri, kalıcı kayıp koruma garantilerini finanse ederek VADER havuzlarını sermaye için daha çekici hale getirir. Ayrıca Bono Satışları yoluyla Protokol Sahipli Likidite satın alınmasını sağlar. Sentetik varlıklar, kalıcı bir kayıp olmadan tek taraflı bahislere izin veren likidite havuzu paylarından basılmıştır.

Stabil paralar ve sentetik varlıklar, çözülmesi gereken asil bir sorundur. Kilit sorun, likidite meselesi ve varlıkların her zaman doğru satın alma gücünü algılamaktır. Ayrıca teşviklerin kullanılması, sistemin maksimum düzeyde alınmasını ve özellikle Protokol Sahipli Likidite yoluyla sermayenin hızlı bir şekilde yeniden yüklenmesini sağlayabilir. Mevcut stablecoin’ler ve sentetik varlık tasarımları, likiditeye duyarlı olmayan, manipülasyona açık olan ve likidite üreticilerini uygun şekilde teşvik etmeyen Fiyat Oracles’a bağımlı oldukları için yetersiz kalıyor.

VADER, kendi kendine hizmet etmeyi amaçlayan yeni bir likidite protokolü biçimidir. Teminatlı bir stabilcoin oluşturulmasını desteklemek için kendi likiditesini ve varlık satın alma gücü bilincini kullanır. Ayrıca, her zaman için garantili itfa likiditesine sahip olacağı sentetik varlıklar için teminat olarak likidite birimlerini kullanabilir. Likidite havuzlarının derinliğini ve sentetik varlıkların benimsenmesini en üst düzeye çıkarmak için adil ve şeffaf bir teşvik stratejisine sahiptir.

VADER Protokolünün temel özellikleri şunlardır:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  1. Bir sabit para ödeme varlığı kullanır.
  2. Hem VADER hem de USDV tedarikini genişletme ve daraltma yeteneği.
  3. Havuzlarda Likidite Sağlayıcılar için Kalıcı Kayıp koruması
  4. Sürekli likidite havuzu teşvikleri
  5. Havuz likiditesinden sentetik varlık basma yeteneği.
  6. Zaman içinde kira arama maliyetlerini azaltmak için Protokol Sahipli Likiditeyi finanse eden likidite teşvikleri.

VADER Coin Nedir?

VADER, adil bir Değer Kanıtı süreci aracılığıyla dağıtılan Vether (VETH) sahipleri için 10.000:1 oranında verilir. VETH, yalnızca ETH’nin günlük bir açık artırma yoluyla kanıtlanabilir şekilde yakılmasıyla elde edildiğinden; Sybil’e karşı dirençlidir, merkezi değildir ve kaçınılmaz bir maliyeti vardır.

VADER’in maksimum arzı 25 milyardır. VETH sahipleri tarafından 7,5 milyar talep ediliyor ve ek 12,5 milyar likidite teşviki olarak, 2,5 milyarı ortaklıklar için ve 2,5 milyarı da 2 yılda doğrusal olarak kazanılan takım için ödeniyor.

VADER Coin Nasıl Alınır?

VADER Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...