İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

VeChain (VEN) coin nedir?

VeChain, blok zincir teknolojisine dayanan küresel bir bilgi dönüştürme platformudur. Gerçek halk, ürün veya olayları, API’yi, sistemin uygulama katmanı ile bağlayarak, blok zincirini gerçek dünya bilgileriyle birleştirerek dijitalleştirir. VeChain gerçek endüstriyel operasyonlara odaklı Akıllı Sözleşmelerden yararlanmaktadır. VeChain, farklı kullanım durumları arasında işbirliği ve değer aktarımı gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla, gerçek dünya faaliyetlerini blokçuya eşler. VeChain, tüm platformlar, işletmeler, endüstriler ve tüketiciler arasında tüm işbirliği taraflarına “güven servis” sağlayan yepyeni bir iş modeli yaratıyor.

VeChain platformundaki bir ürüne, eş zamanlı olarak, blok zincirinde depolanan ve NFC çipi, RFID etiketi veya QR kodu tanımlanmaktadır. Ürünün ömrü boyunca herhangi bir noktada, bir ürünün menşei üretim aşaması ve çok daha fazlası hakkında çip, etiket ya da kod ile etkileşim kurabilirsiniz. Şirket, marka koruması, sahtecilik önleme ve gıda güvenliği gibi geniş bir uygulama yelpazesi öngörüyor.

VeChain Tarafından Sunulan Hizmetler

API Ağ Geçidi Hizmeti

Geliştiricilerin herhangi bir ölçekte API oluşturması, yayınlaması, izlemesi, bakımı ve güvenliğini sağlaması için bir AWS hizmetleri sunar.

Üçüncü Taraf Hizmetleri

Şirket, üçüncü taraf hizmetleri sunmalarını sağlayacak somut sistemler ve yapılar koymuştur. Bu nedenle, şirketinizin mali işlemlerini gerçekleştirecek güvenilir bir şirket arıyorsanız, Vechain kaliteli hizmetleri çok uygun fiyata sunacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Dağıtılmış Veri Depolama

Vechain, birden fazla bölgeye bilgi depolayan dağıtılmış veri saklama alanı sunar.

VEN coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 1, 2018 at 9:28 pm

    vet olarak ismi değişti adet sayıları arttı ve binance borsasında usdt üzerinden işlem görüyor yeni bir vizyon sanırım yeni bir makele yazılmalı tşk

  2. fatih

    Eylül 4, 2018 at 10:34 pm

    sağlam ortaklık ve güzel projeler beklenen bir cripto

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar