İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

VEE Coin Nedir? | Vee Finance Nedir? | Toplam Arz

Vee.Finance, geleneksel finans ve kripto kullanıcıları için bir DeFi borç verme platformudur. Geleneksel finans ve DeFi arasındaki boşluğu kapatmayı ve kullanıcılara daha iyi dijital varlık yönetimi hizmetleri sunmayı hedefliyorlar. Vee Finance Misyonu, geleneksel kullanıcıların DeFi’ye katılmasının önündeki engelleri azaltmak ve küresel varlık tahsisinin verimliliğini optimize etmektir.

Protokolü kullanmak için, kullanıcılar protokol tarafından kabul edilen tercih ettikleri varlığı sağlar. Kullanıcılar, varlığın borçlanma için piyasa talebine dayalı olarak faiz kazanabilecektir. Ek olarak, sağlanan varlıklar, kullanıcının diğer varlıkları ödünç almasına izin vermek için teminat olarak kullanılabilir. Fon temin edilerek kazanılan faiz, borçlanmadan kaynaklanan birikmiş faiz oranlarını dengeler.

Fonlar Akıllı Sözleşmeler tarafından yönetilir. Tedarikçilere/Borç Verenlere, gerektiğinde havuzdan fon çekmek için kullanılacak tokenize getiri taşıyan tokenlar (veTokens) verilecektir.

Vee Finance Riskleri

Blok zinciri alanındaki hiçbir protokol tamamen risksiz olarak kabul edilemez. Protokolle ilgili riskler, potansiyel olarak Akıllı Sözleşme risklerini ve Tasfiye risklerini içerebilir. Ekip, denetimlerden geçerek ve protokolü herkese açık ve açık kaynaklı tutarak bu riskleri mümkün olduğunca en aza indirmek için ön adımları atmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

VEE Coin Nedir?

VEE, Vee.Finance ve çiftçilik üzerinde desteklenen varlıkları tedarik ederek veya ödünç alarak madencilik yapabileceğiniz yerel bir Vee Finance tokenidir.

Vee Finance’in yerel simgesi olan VEE, doğası gereği tam ademi merkeziyetçiliği sağlamak için tasarlandı. VEE belirteci, Vee Finance protokolünün bağlayıcısı olarak hizmet veren ERC20, Ethereum tabanlı bir belirteçtir.

VEE Coin Ne İçin Kullanılır?

  • Likidite Madenciliği

Madenciler, protokole sermaye katkısında bulunurlarsa, yeni çıkarılan VEE’nin bir kısmı için kalifiye olacaklardır. Zaman ve değer, VEE dağılımı hesaplamasındaki iki anahtardır. Yeni çıkarılan VEE sayısı, bir kar tahsis eğrisini izleyecektir.

  • Yönetim

Merkezi olmayan yönetişime şiddetle inanıyoruz ve bu nedenle bir yönetişim çerçevesi tasarladık. VEE tokenleri, doğası gereği token sahibinin oy haklarını temsil eder. Her VEE tokeni, token sahiplerine bir oy hakkı verir. Çerçeve, müreffeh, güvenli ve sağlıklı bir topluluk sağlar.

VEE Coin Nasıl Alınır?

VEE coin maksimum arz miktarı 10.000.000.000 VEE token olarak açıklanmıştır. VEE Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...