İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

VidyX Coin Nedir? | VidyX Yorum | VidyX Coin Hakkında Bilgiler

Vidy, dünyanın ilk NLP protokolü aracılığıyla videoları web sayfalarının metinlerinin arkasına yerleştirir.

Vidy Öne Çıkan Özellikleri

  • Video Embed Layer: Videoyu ortaya çıkarmak için Vidylinks’i basılı tutun. Satın almak, rezerve etmek, yüklemek, beğenmek ve yorum yapmak için onları yukarı kaydırın. Sayfayı asla terk etmeyin.
  • Gerçek Zamanlı NLP Protokolü: Çapraz parçalı ana zincire gecikmeli mutabakatlı raporlama ile eşleştirilmiş gerçek zamanlı karma ve bayt eşleştirmesi sağlar.
  • Önceliklendirilmiş Çapraz Parça Veri Deposu: Karmaşık, çoklu önceliklendirme görevlerini yürütmesi gereken hizmetler için katkı kanıtı blok doğrulaması ile veri ve işlem paylaşımı.

Vidy Paydaşlar İçin Neler Sağlar?

  • Kullanıcılar: Dinamik videoyu görmek için metni basılı tutun. Video izlerken ödüller kazanın.
  • Reklam Verenler: Aşırı alakalı video reklamları yerleştirin. Satın alma işlemlerini tek dokunuşla dönüştürün.
  • Yayıncılar: Yeni bir reklam türüyle para kazanın. İlgi çekici videolarla oturumları artırın.
  • Geliştiriciler: Video reklamlar, karşılama kodu. Basit ve gelişmiş uygulamalar için güçlü API’ler, SDK’lar ve widget’lar.

VidyX Coin Nedir?

VidyX, TRON blok zincirinde başlatılan yeni bir süper simgedir ve veri sahipliğinin akıllıca komisyonculuk, eksiksizlik ve web üzerinde yürütülme biçiminde devrim yaratmayı hedeflemektedir.

Şuan için dolaşımdaki VidyX token bilgisi paylaşılmamıştır. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 VIDYX coin olarak açıklanmıştır.

VidyX Coin Nasıl Alınır?

VidyX coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...

Kripto Para

Zodium, LINE FRIENDs’ın eski kurucu ortağı ve üyeleri tarafından yaratılan, animasyonlu 3D karakter NFT’ye dayanan bir “Kazanmak İçin Oyna” projesidir. 12 zodyak hayvanının ve...