İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

VidyX Coin Nedir? | VidyX Yorum | VidyX Coin Hakkında Bilgiler

Vidy, dünyanın ilk NLP protokolü aracılığıyla videoları web sayfalarının metinlerinin arkasına yerleştirir.

Vidy Öne Çıkan Özellikleri

  • Video Embed Layer: Videoyu ortaya çıkarmak için Vidylinks’i basılı tutun. Satın almak, rezerve etmek, yüklemek, beğenmek ve yorum yapmak için onları yukarı kaydırın. Sayfayı asla terk etmeyin.
  • Gerçek Zamanlı NLP Protokolü: Çapraz parçalı ana zincire gecikmeli mutabakatlı raporlama ile eşleştirilmiş gerçek zamanlı karma ve bayt eşleştirmesi sağlar.
  • Önceliklendirilmiş Çapraz Parça Veri Deposu: Karmaşık, çoklu önceliklendirme görevlerini yürütmesi gereken hizmetler için katkı kanıtı blok doğrulaması ile veri ve işlem paylaşımı.

Vidy Paydaşlar İçin Neler Sağlar?

  • Kullanıcılar: Dinamik videoyu görmek için metni basılı tutun. Video izlerken ödüller kazanın.
  • Reklam Verenler: Aşırı alakalı video reklamları yerleştirin. Satın alma işlemlerini tek dokunuşla dönüştürün.
  • Yayıncılar: Yeni bir reklam türüyle para kazanın. İlgi çekici videolarla oturumları artırın.
  • Geliştiriciler: Video reklamlar, karşılama kodu. Basit ve gelişmiş uygulamalar için güçlü API’ler, SDK’lar ve widget’lar.

VidyX Coin Nedir?

VidyX, TRON blok zincirinde başlatılan yeni bir süper simgedir ve veri sahipliğinin akıllıca komisyonculuk, eksiksizlik ve web üzerinde yürütülme biçiminde devrim yaratmayı hedeflemektedir.

Şuan için dolaşımdaki VidyX token bilgisi paylaşılmamıştır. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 VIDYX coin olarak açıklanmıştır.

VidyX Coin Nasıl Alınır?

VidyX coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...