İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

VidyX Coin Nedir? | VidyX Yorum | VidyX Coin Hakkında Bilgiler

Vidy, dünyanın ilk NLP protokolü aracılığıyla videoları web sayfalarının metinlerinin arkasına yerleştirir.

Vidy Öne Çıkan Özellikleri

  • Video Embed Layer: Videoyu ortaya çıkarmak için Vidylinks’i basılı tutun. Satın almak, rezerve etmek, yüklemek, beğenmek ve yorum yapmak için onları yukarı kaydırın. Sayfayı asla terk etmeyin.
  • Gerçek Zamanlı NLP Protokolü: Çapraz parçalı ana zincire gecikmeli mutabakatlı raporlama ile eşleştirilmiş gerçek zamanlı karma ve bayt eşleştirmesi sağlar.
  • Önceliklendirilmiş Çapraz Parça Veri Deposu: Karmaşık, çoklu önceliklendirme görevlerini yürütmesi gereken hizmetler için katkı kanıtı blok doğrulaması ile veri ve işlem paylaşımı.

Vidy Paydaşlar İçin Neler Sağlar?

  • Kullanıcılar: Dinamik videoyu görmek için metni basılı tutun. Video izlerken ödüller kazanın.
  • Reklam Verenler: Aşırı alakalı video reklamları yerleştirin. Satın alma işlemlerini tek dokunuşla dönüştürün.
  • Yayıncılar: Yeni bir reklam türüyle para kazanın. İlgi çekici videolarla oturumları artırın.
  • Geliştiriciler: Video reklamlar, karşılama kodu. Basit ve gelişmiş uygulamalar için güçlü API’ler, SDK’lar ve widget’lar.

VidyX Coin Nedir?

VidyX, TRON blok zincirinde başlatılan yeni bir süper simgedir ve veri sahipliğinin akıllıca komisyonculuk, eksiksizlik ve web üzerinde yürütülme biçiminde devrim yaratmayı hedeflemektedir.

Şuan için dolaşımdaki VidyX token bilgisi paylaşılmamıştır. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 VIDYX coin olarak açıklanmıştır.

VidyX Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

VidyX coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...