İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WAM Coin Nedir? | WAM Coin Hakkında Bilgiler Ve Geleceği

WAM, insanların WAM ve NFT’lerde kripto ödülleri kazanmak için turnuvalarda rekabet ettiği bir platformdur. Cep telefonunuzu kullanarak Chrome veya Safari’den oynayabilir veya WAM.app’i Google Play ve Apple AppStore’dan indirebilirsiniz.

WAM’daki kullanıcılar, sürekli gelir elde etmek için oyunlara ve turnuvalara sahip olabilir, geliştiriciler oyunlar yayınlayabilir ve NFT’ler satabilir ve pazarlamacılar bunlardan WAM kazanmak için turnuvalara tanıtabilir.

Beceriye dayalı hiper gündelik oyunlar oynayarak para kazanma kavramı oyun endüstrisinde yenidir ye WAM, dünyada bunu yapmanıza izin veren ilk platformdur. WAM platformunda oynamak için ihtiyacınız olan tek şey birkaç dakikanızı ayırmanız ve en iyi olma arzusudur. Dünyanın her yerinde, Internet erişiminizin olduğu her yerde turnuvalara katılabilirsiniz. Oyuncular ayni anda bağlı olmak zorunda değiller ve bu oyuncular için çok iyi çünkü her biri zaman buldukça rekabet edebiliyor.

WAM’da para kazanmanın en basit yolu, sevdiğiniz ve kendinizi iyi hissettiğiniz oyunların turnuvalarına katılmaktır. Her turnuvanın bir giriş ücreti vardır ve 12 saat ile 120 saat arasında sürer ve herkese liderlik tablosunda ilerlemek için adil bir şans verir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

En yüksek puana ulaşmak için sinirsiz deneme hakkiniz var ve son puandan devam etmek için oyun içi canlanmaları kullanabilirsiniz, ancak arka arkaya sadece 3 kez denemeye ulaştıysanız, sistem puanınızı 0’a sıfırlayacak ve yolunuzu ödeyerek ilerlemenizi imkansız hale getirecektir.

WAM Platformunun Özellikleri

  • Turnuvalar: Kripto ödülleri kazanmak için hızlı, ilgi çekici turnuvalara katılın.
  • Sohbet Etmek: Uygulamadan çıkmadan arkadaşlarınızla konuşun
  • Ödüller: Günlük WAM ve daha fazlasını alabileceğiniz özel bir ödül merkezi
  • NFT Pazar Yeri: NFT’leri ve dijital öğeleri doğrudn diğer oyuncularla satın alın ve satın
  • Güvenli Cüzdan: Uygulamadan WAM’ınıza erişebilir ve hesabınıza kredi kartınızla para yükleyebilirsiniz.
  • Yaratıcı Stüdyo: Yeni oyunlar veya yeni turnuvalar hayal edin. Onları telefonunuzdan oluşturun.

WAM Coin Nedir?

WAM coin, platform içerisindeki her türlü ödeme yöntemi, takas aracı ve ödüllendirme şekli olarak kullanılan yardımcı program belirtecidir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 token olarak sınırlanmıştır.

WAM coin geleceği hakkında yorumlar incelendiğinde NFT pazarının büyümesi ve oyunlara olan ilginin yüksek olmasının platformun büyümesine olumlu yansıyacağı görüşleri oldukça popüler görünüyor.

WAM Coin Nasıl Alınır?

WAM coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...