İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WePower (WPR) coin nedir?

WePower, merkezi olmayan blockchain teknolojisinin gücünü kullanarak daha temiz ve sağlıklı bir geleceği teşvik etmeyi amaçlayan yeşil bir enerji değişim platformudur .

WePower’ın yaratıcıları bugün dünyayla ilgili bazı problemleri ele alarak dünya genelinde doğayı oldukça fazla etkileyen kirli bir enerji olduğunu savunuyorlar. Yeşil enerji olarak nitelendirdikleri çevreye duyarlı enerji üretimini destekliyorlar. Dünyayı kirliden temiz enerjiye yukarıdan aşağıya doğru değiştirmek zordur ve yıllarca sürebilir. Bunun için yeşil enerji güneş panelleri veya rüzgar türbini gibi önemli yatırımler gerekiyor.

WePower, herkesin katılabileceği bir ağ oluşturarak bu muazzam problemleri çözmeyi planlıyor. Yeşil enerji üreten, yeşil enerji satın alanlar ve yeşil enerjiye yatırım yapanlar, merkezi olmayan bir ekosistemle işbirliği yapabilirler.

WePower, yeşil enerji üretimi için kurulan Ethereum tabanlı bir platformdur. Yeşil enerjinin dünyasını daha verimli hale getirmek için akıllı sözleşmeler ve kripto tabanlı bir ekosistem kullanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WePower platformu şeffaflığıyla ön plana çıkmaktadır. Enerji şebekesinden gelen bilgiler, her kullanıcı tarafından üretilen ve tüketilen enerji akışını doğru bir şekilde yansıtan belirteçlere dönüştürülür. Enerji tüketildiğinde, enerji jetonları otomatik olarak CO2 jetonlarına dönüştürülür. Kullanıcılar, kaydettikleri CO2 emisyonlarının miktarını görmek için bu CO2 simgelerini takip edebilirler.

Her işlem, değiştirilemeyen dağıtılmış bir veritabanı olan halka açık blok zincirine kaydedilir. Kayıtlar oldukça güvenli ve şeffaftır.

WePower, uluslararası üretici, tüketici ve yatırımcı topluluğuna hitap etmeyi planlıyor. Platform, blockchain tabanlı akıllı sözleşmelere dayanır. WePower coinler akıllı sözleşmelere dayanır ve alıcının sahip olduğu ve tüketebileceği enerjiyi temsil eder.

WePower, ekibinin yeşil enerji alanında derin deneyime sahip olduğu gerçeğini sürekli vurgulamaktadır. Takımın kilit üyeleri arasında enerji sektöründe 10 yılını harcayan, enerji santralleri ve güneş santralleri inşa eden ve yeşil enerji alım / satımı yapan Nikolaj Martyniuk ( Kurucu ) yer alıyor. Ayrıca FinTech’te deneyime sahip olan Artūras Asakavičius ( Ortak Kurucu ) da var . Diğer kilit üyeler Augustus Staras ( Kurucu Ortak, P2P ve Crowdfunding ) içerir.

WPR coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar