İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Who — Sesli, Görüntülü Sohbet Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Scorp uygulamasının ekibi tarafından geliştirilen Who, kullanıcıların tanımadığı insanlarla sesli ve görüntülü olarak konuşmasını sağlıyor. Yeni insanlarla tanışmak isteyen kullanıcıların ilgisini çeken Who, Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebiliyor.

İki yabancıyı birbirine bağlayan uygulama, belli bir süre konuştuktan sonra iki tarafın da kamerasının açılmasını sağlayarak görüntülü konuşmaya geçiyor.

Who Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı indirdikten sonra gereken bilgileri vererek kamera ve mikrofon için erişim izni vermeniz gerekiyor. Ayarları tamamladıktan sonra uygulamayı kullanmak oldukça basit.

Başlat butonuna dokunarak diğer bir kullanıcıyla eşleşiyor ve etkileşime geçiyorsunuz. Konuşma eğer 30 saniye devam ederse iki tarafın da kameraları açılıyor ve konuşma görüntülü olarak devam ediyor.

Görüntülü arama ekranından önce karşınızdaki kullanıcıya dair bazı bilgileri görebilirsiniz. Kişinin belirlediği söz, eğitim ve meslek gibi bilgiler bu ekranda yer alıyor.

Konuşmayı dilerseniz devam ettirebilir, dilerseniz ise başka birine bağlanmak için geçebilirsiniz.

Uygulama bazı kısıtlamalar ile Google Play üzerinde ücretsiz. Ücretsiz versiyonda konuşmak istediğiniz cinsiyeti seçmeniz mümkün değil. Ancak Premium seçeneği ile birlikte hangi cinsiyet ile konuşmak istediğinizi seçebilir ve önceden görüştüğünüz kişilerle sınırlama olmadan mesajlaşabilirsiniz.

Who — Sesli, Görüntülü Sohbet – İndir

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Fırat

    Temmuz 22, 2019 at 9:00 pm

    Premium üyelik satın aldım 1 aylık. Ücreti mobil faturama yansıdı Fakat aktifleşmedi. Uygulamayı kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar