İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WonderHero (WND) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

WonderHero, bir kazanmak için oyna blockchain NFT (karşılaştırılamaz token) mobil oyunudur. Oyun, oyuncuların Kahramanları topladığı, RPG savaşına girdiği ve bir fantezi dünyasında jeton kazanmak için oynadığı iOS ve Android platformu için sıra tabanlı bir MMORPG’dir.

WND Token Nedir?

WND, kahramanlar satın alma, silah alma, teçhizat edinme, ve diğer öğelere erişim için gerekli oyun içi kripto para birimidir. WonderHero oyununu oynayarak WND token kazanabilirsiniz.

HON, kahramanlar, silahlar, eşyalar ve yükseltme için gerekli olan Play To Earn jetonudur.

WonderHero Marketplace, kullanıcıların silahlar, kahramanlar ve diğer öğeler gibi NFT varlıklarını açıkça satın almaları/satmaları için Ekim 2021’de piyasaya çıkartılmıştır. WonderHero NFT varlıklarının başarılı satışından %5 ücret alınacaktır. Gelirin %95’i Madencilik Ödüllerine aktarılacak ve DAO gelecekteki kullanımı için oy kullanacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WonderHero Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için 1 Hero NFT ve 1 Weapon NFT satın almanız gerekmektedir. NFT’leri eşler arası olan WonderHero pazarından satın alabilir veya resmi web sitesinde NFT kutusu satışına katılabilirsiniz.

Şuan ​​için WonderHero, haberler, duyurular, sosyal medya gönderileri ve müşteri desteği dahil İngilizce dil desteği ile başlatılmıştır.

WND Coin Nasıl Alınır?

WND Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....