İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WonderHero (WND) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

WonderHero, bir kazanmak için oyna blockchain NFT (karşılaştırılamaz token) mobil oyunudur. Oyun, oyuncuların Kahramanları topladığı, RPG savaşına girdiği ve bir fantezi dünyasında jeton kazanmak için oynadığı iOS ve Android platformu için sıra tabanlı bir MMORPG’dir.

WND Token Nedir?

WND, kahramanlar satın alma, silah alma, teçhizat edinme, ve diğer öğelere erişim için gerekli oyun içi kripto para birimidir. WonderHero oyununu oynayarak WND token kazanabilirsiniz.

HON, kahramanlar, silahlar, eşyalar ve yükseltme için gerekli olan Play To Earn jetonudur.

WonderHero Marketplace, kullanıcıların silahlar, kahramanlar ve diğer öğeler gibi NFT varlıklarını açıkça satın almaları/satmaları için Ekim 2021’de piyasaya çıkartılmıştır. WonderHero NFT varlıklarının başarılı satışından %5 ücret alınacaktır. Gelirin %95’i Madencilik Ödüllerine aktarılacak ve DAO gelecekteki kullanımı için oy kullanacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WonderHero Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için 1 Hero NFT ve 1 Weapon NFT satın almanız gerekmektedir. NFT’leri eşler arası olan WonderHero pazarından satın alabilir veya resmi web sitesinde NFT kutusu satışına katılabilirsiniz.

Şuan ​​için WonderHero, haberler, duyurular, sosyal medya gönderileri ve müşteri desteği dahil İngilizce dil desteği ile başlatılmıştır.

WND Coin Nasıl Alınır?

WND Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

BAND Coin Nedir?BAND Coin BilgileriBAND Coin Nasıl Alınır? Band Protocol(BAND), gerçek dünya verilerini ve API’leri toplayan ve akıllı sözleşmelere bağlayan zincirler arası bir veri...

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...