İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WonderHero (WND) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

WonderHero, bir kazanmak için oyna blockchain NFT (karşılaştırılamaz token) mobil oyunudur. Oyun, oyuncuların Kahramanları topladığı, RPG savaşına girdiği ve bir fantezi dünyasında jeton kazanmak için oynadığı iOS ve Android platformu için sıra tabanlı bir MMORPG’dir.

WND Token Nedir?

WND, kahramanlar satın alma, silah alma, teçhizat edinme, ve diğer öğelere erişim için gerekli oyun içi kripto para birimidir. WonderHero oyununu oynayarak WND token kazanabilirsiniz.

HON, kahramanlar, silahlar, eşyalar ve yükseltme için gerekli olan Play To Earn jetonudur.

WonderHero Marketplace, kullanıcıların silahlar, kahramanlar ve diğer öğeler gibi NFT varlıklarını açıkça satın almaları/satmaları için Ekim 2021’de piyasaya çıkartılmıştır. WonderHero NFT varlıklarının başarılı satışından %5 ücret alınacaktır. Gelirin %95’i Madencilik Ödüllerine aktarılacak ve DAO gelecekteki kullanımı için oy kullanacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WonderHero Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için 1 Hero NFT ve 1 Weapon NFT satın almanız gerekmektedir. NFT’leri eşler arası olan WonderHero pazarından satın alabilir veya resmi web sitesinde NFT kutusu satışına katılabilirsiniz.

Şuan ​​için WonderHero, haberler, duyurular, sosyal medya gönderileri ve müşteri desteği dahil İngilizce dil desteği ile başlatılmıştır.

WND Coin Nasıl Alınır?

WND Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...