İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

WordPress Aşırı İstek Hatası Çözümü!

WordPress aşırı istek hatası aşırı CPU kullanımı sonucunda karşılaşacağımız hatalardan bir tanesidir. ***.192.55.10 ip adresinden ***.325.55.53 ip adresine gelen aşırı istek nedeni ile şu anda talebinizi kabul edemiyoruz hatası siteye bir süreliğine erişimimizi engeller. Buda siteyi ziyaret eden kullanıcıların bir süreliğine erişim engeli ile karşılaşmasına neden olmaktadır.

WordPress aşırı istek hatası ile karşılaşıyorsak site kısır döngüye giriyor, kodlardan birinde hata var yada saldırı alıyor anlamına geliyor.

WordPress Aşırı İstek Hatası Çözümü

Hata genelde yüklediğimiz sürekli veri çeken eklentilerden kaynaklanıyor. İstatistik, giren sayısı belirten farklı sitelerde yüksek MB veri çeken eklentileri kullanmamamız gerekiyor.

Eklenti kullanmıyor ve bu hata ile karşılaşıyor isek WordPress aşırı işlemci ( CPU ) kullanımından aşağıdaki eklentilerden bir tanesini kullanarak kurtulabiliriz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Wp Super Cache

→ WP Fastest Cache

→ W3 Total Cache

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar