İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

WordPress Aşırı İstek Hatası Çözümü!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

WordPress aşırı istek hatası aşırı CPU kullanımı sonucunda karşılaşacağımız hatalardan bir tanesidir. ***.192.55.10 ip adresinden ***.325.55.53 ip adresine gelen aşırı istek nedeni ile şu anda talebinizi kabul edemiyoruz hatası siteye bir süreliğine erişimimizi engeller. Buda siteyi ziyaret eden kullanıcıların bir süreliğine erişim engeli ile karşılaşmasına neden olmaktadır.

WordPress aşırı istek hatası ile karşılaşıyorsak site kısır döngüye giriyor, kodlardan birinde hata var yada saldırı alıyor anlamına geliyor.

WordPress Aşırı İstek Hatası Çözümü

Hata genelde yüklediğimiz sürekli veri çeken eklentilerden kaynaklanıyor. İstatistik, giren sayısı belirten farklı sitelerde yüksek MB veri çeken eklentileri kullanmamamız gerekiyor.

Eklenti kullanmıyor ve bu hata ile karşılaşıyor isek WordPress aşırı işlemci ( CPU ) kullanımından aşağıdaki eklentilerden bir tanesini kullanarak kurtulabiliriz.

→ Wp Super Cache

→ WP Fastest Cache

→ W3 Total Cache

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar