İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

WordPress Dosya Kopyalanamıyor! Bağlantı Hatası Çözüm!

WordPress site yöneticileri bu hata ile kullanımda oldukları dönem içerisinde arasıra karşılaşabilirler. Bu hatanın en büyük nedenlerin yetersiz depolama alanı olması yada trafik yoğunluğudur. Bazen wordpress son sürüm olmadığında bu hata ile karşılaşılabiliyor.

→ İlk olarak güncel en son wordpress sürümünü kullandığınızdan emin olun.

WordPress sitenizi yeni kurduysanız tema, resim yada ortam yükleyemiyorsanız ozaman hatanın sebei izinler olabilir. Yüklemeler için gerekli izinler verilmediyse yada kullandığınız hosting firması bu izinleri açık olarak hizmetesunmadıysa ” Dosya Kopyalanmıyor. Bağlantı Hatası ” sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

→ Yapmanız gereken hosting firmasına başvurup sunucu değişikliği talep etmektir. Sunucunuzdan kaynaklı bir sorun olması çok yüksektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WordPress tema yüklenmiyor ve ön izleme yapılmıyor ise temayı FTP programı kullanarak yükleyeceğiniz tema klasörünü sunucunuzdaki wp-content/themes klasörüne atabilir ve kullanmaya devame edebilirsiniz.

WordPress’te resim yüklenmiyor ve ön izleme yapılmıyor ise sunucunuzda upload klasörüne yazım izni verilmemiş olabilir.

WordPress dosya kopyalanmıyor, wordpress ortam yükleme sorunu, wordpress ortam kütüphanesi görünmüyor, wordpress ortam kütüphanesi açılmıyor, wordpress ortam ayarları, wordpress tema yüklenmiyor, wordpress tema yükleme sorunu çözümü, wordpress resim yüklenmiyor, resim yükleme sorunu çözümü, wordpress hiçbir şekilde yükleme yapılmıyor, wordpress erişim izni, wordpress yazma izni nasıl verilir?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar