İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Worldwide Asset Exchange (WAX) platformu nedir?

WAX, kullanıcıların kendi sanal pazarlarını oluşturabilecekleri merkezi olmayan bir platformdur. Güvenlik, altyapı veya ödeme işlemlerine yatırım yapmak zorunda kalmadan sanal pazar oluşturmak isteyen herkes WAX’ı kullanabilir.

Platform, dijital ürünlere yönelik popüler bir çevrimiçi pazar olan OPSkins’in kurucuları tarafından oluşturuldu. WAX bu projeyi hayata geçirmek için online oyun toplulukları ve birçok yazılım firması ile ortaklıklar kurdu.

WAX coin nedir?

WAX, temel olarak bir çok sanal pazarın bulunduğu internet dünyasına global bir sanal pazar oluşturmayı ve tüm dünyadan ticaret yapılabilen bu sanal pazar ile WAX coin’i hızla geliştirmeyi planlıyor. Oluşturulan pazarda geçerli para birimi WAX ile güvenli ve hızlı ödeme imkanı sağlanması planlanıyor. Ödeme kesintilerinden kullanıcıların en az şekilde yararlanması için kripto para birimleri arasında platform üzerinde geçişlerde yapılabilecektir.

Dünya genelinde bir çok sanal pazar platformu bulunmaktadır ancak WAX bu platformların çok parçalanmış olduğu ve belirli bölgelere ayrıldığı düşünülerek hayata geçirildi. WAX projesi zamanla daha çok adından söz ettirebilecek bir projedir. Uzun vadede bu proje kripto para birimleri kullanılan dünya çapında bir sanal pazar başlığı ile dünyaya yayılması bekleniyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar