İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Wrapped NXM (WNXM) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

WNXM, yalnızca Nexus Mutual platformunun KYC işlemini tamamlamış üyeleri arasında ücretsiz transfer edilebilen ve yine bu üyeler tarafından örtülen veya açılabilen NXM token’larını temsil etmektedir. NXM token’ları Nexus Mutual platformu tarafından üyelere sunulmaktadır.

NXM tokenleri ayrıca, Nexus Mutual üyelerinin yönetim, risk ve talep değerlendirme hakları konusunda uzlaşma sağlar. Nexus Mutual ayrıca “Sürekli Token Modeli” isimli sistemi kullanır ve NXM’nin fiyatı, müşterilerin finansal olarak nasıl performans gösterdiğine bağlıdır.

NXM’nin fiyatı formüle dayalıdır ve Nexus Mutual’ın üyeleri tarafından belirlenen Minimum Sermaye Gereksinimi (MCR) ve MCR% ‘ye dayanan değişkenler tarafından belirlenmektedir.

Wrapped NXM (WNXM) Coin 26.08.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

Wrapped NXM (WNXM) Coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar