İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

X World Games (XVG) Coin Nedir? | Geleceği ve Toplam Arz

X World Games oyununun misyonu, oyuncuların küresel bir toplulukla çok oyunculu oyunlara katılırken oyun içi NFT öğeleri oluşturabilecekleri, toplayabilecekleri ve takas edebilecekleri açık bir oyun dünyasına kriptoları getirmektir.

X World Games, başarılı Pokémon Trading Card Game’den ilham alan, oyun deneyiminin keyfini çıkarmak isteyen normal oyuncular için eğlenceli bir ortam ve herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için bile NFT’leri toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için bir ekosistemdir.

X World Games, sadece blockchain oyuncuları için bir oyun değildir. Ancak, kazanmak için oynayan milyonlarca kullanıcıya blok zincirini tanıtabilecek bir oyundur. XVG token nedir?

X World Games (XVG) Coin Nedir?

XWG, oyuncuların oyun içi öğeler satın almak ve oyun etkinliklerine katılmak için kullandıkları dijital simgedir. XWG, aynı zamanda X World Games ekosisteminin büyümesini hızlandırmak için gerekli jetondur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

XWG sahipleri, kazan-kazan mekanizmasına, DeFi operasyonuna ve DAO oylama sürecine katılarak ödül talep edebilecekler. XWG, oyuncuların oyun içi NFT varlıklarını alıp satabilecekleri X World Games Marketplace’te ödeme para birimi olarak da kabul edilecektir.

X World Games madenciliği, oyun oynamaktan jeton ödülleri alarak oyun ekosistemini zenginleştirmeye yönelik bir yaklaşımdır. Jeton sahipleri, yeni kartlar oluşturmaya katılabilir ve pazardan bir yaratıcı olarak bir jeton kazanabilir. Örneğin, X World Games platformu gizemli kutudan, kart satışlarından, varlık satışlarından, işlem ücretlerinden vb. gelirlere sahip olacak ve bahis havuzu ödüllerine sabit bir oran dağıtılacak. NFT’ler ayrıca teminatlandırma, geri satın alma ve yakma mekanizmaları gibi Defi özelliklerine de sahip olacaktır.

XWG belirteçlerine sahip olmak, oyuncuların geliştirme teklifleri ve oylama yapıları ile merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) aracılığıyla yönetişim sürecine katılmalarını sağlar. Platform operasyonları ve geliştirme ile ilgili konular, token sahiplerinin tercihine göre oylanabilir. Kullanıcıları oylama sürecine katılmaya teşvik etmek için oylama eylemleri için de ödüller olacak.

Kullanıcı teşvikleri için ayrılmış belirteçlerin bir oranı vardır. Oyuncular sadece oyun oynayarak XWG jetonları kazanabilirler.

XVG Token Toplam Arz

X World Games maksimum arz miktarı 10.000.000.000 XWG token’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ile alakalı net bir bilgi verilmemiştir. Token serbest bırakma miktarı her yıl iki katına çıkacak ve serbest bırakma işlemleri 10 yılda tamamlanacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

XVG Coin Nasıl Alınır?

XVG Token satın almak için Gate.io borsasına linkten komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...