İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Xiaomi Mi Band 4 – Müzik Kontrolü Nasıl Yapılır?

Xiaomi’nin en başarılı ürünlerinden biri olan Mi Band akıllı bileklik serisi son olarak Mi Band 4 ismiyle kullanıcı ile buluştu. Kullanıcılara muadillerine göre ucuz çözümler sunan Xiaomi, Mi Band serisini geliştirerek kullanıcıların huzuruna sunmaya devam ediyor.

Son olarak piyasaya sürülen Mi Band 4 bir önceki sürüme göre renkli ekran, değiştirilebilir WatchFace ve müzik kontrolü gibi özellikler ile ön plana çıkıyor. Önceki sürümlerde en çok talep edilen özelliklerden biri olan müzik kontrolü özellikle çoğu kullanıcı tarafından heyecanla bekleniyordu. Telefonunu cebinden çıkarmadan müzik değiştirmek ve ses seviyesine ayarlamak isteyen kullanıcıları sevindiren bu özelliğin nasıl kullanıldığını öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin.

  • MiFit uygulamasına giriş yapın.
  • Sağ altta bulunan Profil sayfanıza gidin.
  • Karşınıza çıkan sayfada “Cihazlarım” başlığı altında “Mi Smart Band 4” seçeneğine dokunun.
  • Daha sonra “Uygulama uyarıları” ayarını seçin ve uygulama uyarılarını aktif hale getirerek müzik kontrolünü gerçekleştirmek istediğiniz uygulamaları alt kısımda bulunan “Uyarı gönderebilen seçili uygulamalar” isimli listeye ekleyin.
  • Böylece telefonunuzda çalan şarkıları ve ses seviyesini Mi Band 4 bilekliğiniz ile kontrol edebilirsiniz. (Müzik kontrol ekranına erişmek için Mi Band 4 cihazınız ana sayfadayken sağa veya sola kaydırın.)

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar