İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

YouCam Fun Nedir? Nasıl Kullanılır?

Telefonların ve çeşitli mobil cihazların yeri insanların yaşantıları içerisinde yadsınılamaz derecede önemli bir hal almıştır. Aynı zamanda internetin ve dijital dünyanın kişilerin yaşantılarına entegre olmasıyla birlikte gündelik hayatta yapılan birçok işlemin bu noktalara kayması oldukça doğal bir hal almıştır. İnsanların arkadaşları ve ailesi ile bir şekilde görüşebilmesi ve etkileşim içerisinde kalması için sosyal medya platformlarının kullanılması popülerlik kazanmıştır. Bu platformlar içerisinde yapılan paylaşımlar ve gönderiler içerisinde fotoğrafların önemi büyüktür. Anlık olarak gönderilen fotoğraflar veyahut daha önceden çekilmiş fotoğrafların insanlar tarafından çevresiyle paylaşılması bu tarz içeriklerin önemini arttırmıştır. Fotoğraflar üzerinde bir çalışma yapmak isteyen kişiler de YouCam Fun uygulaması kullanılabilmektedir.

YouCam Eğlenceli Özellikler

Ön kamera ile çekilen fotoğraflara insanlar arasında selfie adı verilmektedir. Bu tarz fotoğraflar ile insanların birbirleri ile etkileşime girmesi oldukça popüler bir durum içerisine girmiştir. Bu noktada selfieler üzerinde yapılan değişiklikler ve uygulanan filtreler için çeşitli programlar kullanılabilmektedir.

Uygulamadaki çeşitli filtreler ve stickerlar fotoğraflarınızın daha dikkat çekici ve farklı bir hal almasını sağlamaktadır. Bununla beraber sadece fotoğrafların daha iyi bir görünüm içerisinde olması için değil aynı zamanda içerisinde bulunduğunuz ruh halinin çok daha başarılı bir şekilde aktarılması için bu uygulama kullanılabilmektedir. İçerisinde bulunan özellikler ile istediğiniz şekilde fotoğraflarınızı düzenleyebilmektesiniz. Canlı filtrelerle birlikte daha gerçekçi filtre kullanımı da uygulamada sizleri beklemektedir.

Canlı Çıkartmalar ve Efektler

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Yüzünüz için çıkartmalar ve efektler!
  • Fotoğraf efektleri yeni saç stilleri, hayvan yüzleri, kostümler ve çok daha fazlasını içerir!

Videodaki Etiketler

  • Video efektleri her kareyi eğlenceli hale getirir! Canlı videoya çıkartmalar ekleyin ve arkadaşlarınıza gönderin.
  • Fıkralar anlatmak ve arkadaşlarınıza seslenmek için videolara metin ekleyin!

Film Rulonuz için Selfie Efektleri

  • Film rulonuzu çıkartmalar ve efektlerle aydınlatın!

Eğlenceli Resim Efektleri, Çerçeveler ve Daha Fazlası

  • Photo Fun sayesinde telefonunuza yüz efektleri geliyor!
  • Efektler arasında Çerçeveler, Arka Planlar, Işık Sızıntısı, Çizik ve Grunge bulunur. İstediğiniz havayı yaratın!

Gerçek zamanlı filtreler, herhangi bir fotoğraf veya videoyu anında renklendirir!

  • Muhteşem canlı filtrelerimizle her seferinde mükemmel görünümü elde edin!

Selfie Cam Anında Güzelleşir

  • Selfie kamerası yüzünüzü anında güzelleştirir ve size hiç çaba harcamadan mükemmel öz çekimler sunar!

YouCam Fun Nasıl İndirilir?

Telefonlarınıza veyahut kullandığınız herhangi bir akıllı cihaza program indirmek istiyorsanız uygulama marketine giriş yapabilirsiniz. Bu uygulamalar bir banka programı olabilmekteyken aynı zamanda kişisel zevkleriniz için kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme programı da olabilmektedir.

YouCam Fun indir işlemini gerçekleştirmek için cihazınızın uygulama marketine giriş yapınız ve sonrasında programı aratınız. Hem Android hem de IOS cihazlar için bu uygulamayı kullanabilmektesiniz. İndirme işlemini gerçekleştirdikten sonra hızlı bir kurulum sizleri beklemektedir. Kurulum gerçekleşir gerçekleşmez uygulamanın sizlere sunmuş olduğu her türlü özellikten kolaylıkla yararlanabileceksiniz. Sosyal medya içerisinde yaptığınız paylaşımların daha iyi bir hal alması için bu tarz programlardan yardım alabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...