İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

YOYOW (YOYO) coin nedir?

Aktif kullanıcılar, premium içerik sağlayıcıları ve yayıcılar, Facebook, Twitter ve Reddit gibi sosyal medya platformlarına büyük miktarda trafik ve milyarlarca dolar kâr getiriyor. Bununla birlikte, bu platformlardaki kullanıcıların parasal ödülleri yoktur ve platform kullanıcılarının katkısı hissedarlar tarafından ihmal edilir.

Kullanıcılar, ürettikleri içeriğin kontrolüne ve getirisinde hak sahibi değillerdir. YOYOW şeffaf ve son derece etkili bir değerlendirme sistemi oluşturmak için blok zincir teknolojisinden yararlanır. Dahası, YOYOW kullanıcıların platformlara katkısını ölçer ve bu paylaşımlar karşılığında kullanıcılara para ödemektedir.

Sosyal medya ve içerik platformlarının sermayesi kullanıcılardır. Çoğu insan bu tarz sitelerde paylaşım yapan popüler insanları takip etmek için üyelik oluşturmakta ve kullanmaktadır. Bunun karşılığında ise Youtube dışında kullanıcılarına ödeme yapan çok az sayıda şirket vardır.

YOYOW projesi herkesin sosyal medyada sağladığı katkıya göre ödüllendirilmesini amaçlıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

YOYO coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar