İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

YOYOW (YOYO) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Aktif kullanıcılar, premium içerik sağlayıcıları ve yayıcılar, Facebook, Twitter ve Reddit gibi sosyal medya platformlarına büyük miktarda trafik ve milyarlarca dolar kâr getiriyor. Bununla birlikte, bu platformlardaki kullanıcıların parasal ödülleri yoktur ve platform kullanıcılarının katkısı hissedarlar tarafından ihmal edilir.

Kullanıcılar, ürettikleri içeriğin kontrolüne ve getirisinde hak sahibi değillerdir. YOYOW şeffaf ve son derece etkili bir değerlendirme sistemi oluşturmak için blok zincir teknolojisinden yararlanır. Dahası, YOYOW kullanıcıların platformlara katkısını ölçer ve bu paylaşımlar karşılığında kullanıcılara para ödemektedir.

Sosyal medya ve içerik platformlarının sermayesi kullanıcılardır. Çoğu insan bu tarz sitelerde paylaşım yapan popüler insanları takip etmek için üyelik oluşturmakta ve kullanmaktadır. Bunun karşılığında ise Youtube dışında kullanıcılarına ödeme yapan çok az sayıda şirket vardır.

YOYOW projesi herkesin sosyal medyada sağladığı katkıya göre ödüllendirilmesini amaçlıyor.

YOYO coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar