İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Zam.io (ZAM) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Toplam Arz

Zam.io, birlikte çalışabilir çevik bir blok zinciri tarafından desteklenen ve akıllı sözleşmeler, emanet hesapları ve kehanetlerle desteklenen bir zincir üstü finansal ekosistem inşa ediyor. Zam.io, aynı zamanda yeni merkezi olmayan ekonomiye geçişi hızlandırmak için gerçek varlıkları dijital olarak çoğaltma ve blok zincirinde sermaye oluşturma fırsatı sunuyor.​

Yeni benimseyenler ve deneyimli kripto kullanıcıları, dünya çapında milyonlarca kullanıcı için finansı demokratikleştiren hem CeFi hem de DeFi ürünlerinin geniş bir listesine kolay erişim elde ediyor:

 1. Hisse senetleri teminatı ile güvence altına alınan Stabilcoin kredileri
 2. CEX ve DEX
 3. Tokenize edilmiş hisse senetleri
 4. Gözaltında olmayan Cüzdan
 5. Varlık yönetimi
 6. Fiat Açma/Kapama rampası
 7. Stablecoins
 8. Faydalı jeton
 9. Dijital ödeme kartları
 10. Analitik kontrol paneli

Zam.io Vizyonu

Devrim niteliğinde bir teknoloji olan Blockchain, yarının finansını değiştirmeye mahkumdur. Her finansal işlemin mümkün olduğunca erişilebilir ve şeffaf olduğu, bir mobil cihaza ve internete erişimi olan, dünyadaki herkes ve herkes için blok zinciri tarafından desteklenen eşit finansal fırsatlara sahip bir dünya öngörüyoruz. Varlık yönetimi, ödemeler, ticaret, teminat yönetimi, krediler ve diğer birçok finansal hizmet daha erişilebilir, yüksek verimli, şeffaf, daha ucuz ve son olarak çok daha hızlı hale geliyor.

Zam.io, eksiksiz bir finansal ekosistem olarak tasarlandı: blok zinciri bankası (banka 3.0), altyapı, ana aracılık hizmetleri, ödemeler ve havale çözümleri tümü mevcut finansal altyapı ile entegredir.

Yeni merkezi olmayan ekonomiye işaret eden mevcut finansal eğilimler, blok zincirindeki gerçek varlıkların dijital olarak çoğaltılmasını ve DeFi’ye milyarlarca sermaye getirmesini sağlayan belirli bir finansal ekosistem geliştirme fikrini yeniden şekillendirilmesine yardımcı oluyor. Bu sayede Zam.io küresel bir odağı benimsiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ZAM Token Nedir?

ZAM, Zamzam Ekosistemine güç sağlayan ve zincirdeki işlemler, ağdaki ücretlerin ödenmesi, sınır ötesi transferler, takas, stake ve likidite madenciliği için kullanılabilen yerel tokendir.

Birlikte çalışabilirlik göz önünde bulundurularak ve kullanıcıların dijital varlıkları bir blok zincirinden diğerine sorunsuz bir şekilde değiş tokuş edebileceği fikriyle $ZAM, CeFi ve DeFi için evrensel bir köprü belirteci olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Başlangıçta $ZAM, dünyanın en yaygın kullanılan blok zincirlerinden ikisi için zincirler arası desteğe sahiptir: Ethereum ve Binance Akıllı Zincir. Gelecekte, diğer blok zincirleri için destek eklenecektir.

$ZAM jetonunun değeri, Zamzam ekosistemi tarafından üretilen gelirden elde edilir. Gelirin bir kısmı doğrudan $ZAM’a aktarılır. Ağın benimsenmesi arttıkça, değer artar.

ZAM Token Özellikleri

 • Zamzam ekosisteminden elde edilen gerçek gelirle desteklenir
 • Çapraz zincir: Ethereum ve Binance Akıllı Zincir desteği.
 • Düşük ücretler
 • Hızlı
 • Küresel

ZAM token maksimum arz miktarı 888.888.888 ZAM token olarak açıklanmıştır. ZAM Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...