İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZBC Coin Nedir? | Zebec Protocol Nedir? | ZBC Coin Yorum

Zebec, gerçek zamanlı, sorunsuz ve sürekli ödeme akışlarını güçlendiren devrim niteliğinde bir DeFi teknolojisidir. Zebec aracılığıyla mümkün kılınan otomatik para akışları, işletmelerin, çalışanların ve tüketicilerin kendilerine nasıl ödeme yapıldığını, nasıl yatırım yapacaklarını ve ürün veya hizmetleri nasıl satın aldıklarını tamamen yeniden tasarlamalarına olanak tanır.

Herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan taraflar arasında doğrudan ve anında finansal işlem anlaşmalarına izin vermeyi amaçlamaktadır.

Zebec Pay Nedir?

Zebec Pay, Zebec’in ilk uygulamasıdır, çalışanlara USDC veya diğer stablecoin’lerde ikinci ödeme yapılmasını ve paralarını hemen kullanmalarını sağlayan düşük ücretli bir ödeme çözümüdür. Zebec Pay aracılığıyla çalışanlar ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere üstün kripto-yerel finansal hizmetlere erişebilecekler:

  1. Otomatik Dolar Maliyet Ortalaması : Zebec, her yerde mevcut olan tek gerçek zamanlı, saniyelik dolar maliyet ortalamalı yatırım mekanizmasıdır. Kullanıcılar, maaşlarının bir yüzdesini otomatik olarak en iyi kripto para birimlerine dönüştürebilir.
  2. Yatırımlar ve Getiri-Çiftçilik : Çalışanlar ayrıca, getiri elde etmek için kripto veya DeFi uygulamalarına otomatik olarak yatırım yapmalarına olanak tanıyan, programlanması kolay akıllı sözleşmelerle paralarını nasıl kullanacakları üzerinde tam kontrole sahiptir.
  3. Kripto IRA ve 401k Hesapları: Çalışanlar maaşlarının bir kısmını uyumlu kripto IRA ve 401k hesaplarına kolayca tahsis edebilir.
  4. Ücretsiz fiat On-Ramp & Off-Ramp: Kullanıcılar, kripto paralarını USD’ye çevirebilir ve paralarını herhangi bir ücret ödemeden normal banka hesaplarına aktarabilir.

ZBC Coin Nedir?

ZBC coin, Zebec Protocol’ün yerel yardımcı program ve yönetişim belirtecidir. Maksimum arz miktarı 10.000.000.000 ZBC token olarak duyurulmuştur. Gelecekte bu miktar kesinlikle arttırılmayacaktır.

ZBC Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

ZBC token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...