İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Zenly Hayalet Modu Nasıl Açılır/Kapatılır?

Konumunuzun paylaşımını kısa bir süreliğine durdurmak mı istiyorsunuz? Hayalet Modunu aktif ederek bunu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hayalet Modunu aktif etmek için:

  1. Profilinize gidin.
  2. Sağ üst köşedeki hayalet simgesine dokunun. ?
  3. Fotoğraflarına dokunarak bir veya daha fazla arkadaşınızı seçin ve ardından sayfanın üstündeki “Bulanık” veya “Dondurulmuş” seçeneğini seçin.
  4. Benzer şekilde, “Tümünü seç” butonuna dokunduktan sonra istediğiniz modu seçerek tüm arkadaşlarınız için belirlediğiniz modu ayarlayabilirsiniz.

Benzer şekilde eğer bazı arkadaşlarınız için Hayalet Modunu kapatmak isterseniz yukarıdaki işlemleri tekrarlayarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu sefer “Kesin” modunu seçmeniz gerekiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Hayalet Modu değişikliklerinin geçerli olması için çevrimiçi olmanız gerektiğini unutmayın. Eğer bu değişiklikleri çevrimdışıyken yaparsanız, çevrimiçi olana kadar değişiklikler geçerli olmamaktadır.

Zenly son günlerde oldukça popüler olarak Google Play ve App Store listelerinde üst sıralara yükselmişti. Uygulama en yakın arkadaşların birbirlerinin konumunu gerçek zamanlı olarak takip etmesini sağlayarak gerçek hayatta plan yapmayı kolaylaştırıyor. Ancak konum paylaşımının tehlikelerinden dolayı insanlar bazı güvenlik endişeleri yaşıyor. Oluşturduğunuz hesabı silmek için rehberimize göz atabilirsiniz.

[affiliate_news id=”11841″]

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar