İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

ZenMate Çalışmıyor Sorunu [Güncel ÇÖZÜLDÜ]

ZenMate, Google Chrome, Opera ve Firefox eklentileri sayesinde bazı ülkelerde erişim engeli olan sitelere rahatlıkla girmenizi sağlayan yazılımdır. ZenMate Core VPN internet trafiğini şifreleyip IP adresini gizliyor bu yüzden çok fazla kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. ZenMate çalışmıyor, son zamanlarda Opera, Firefox, Chrome tarayıcılarında hata veriyor, internete bağlanmıyor bu hata kullanıcıların canını sıkmaya başladı.

Bu makalemizde ZenMate eklentisinin tarayıcılarda çalışmama sebebini ve çözümü paylaşacağız. İlk gördüğünüzde Zenmate Türkiyede çalışmıyor sanabilirsiniz ancak eklentide bir hata oluştuğunda sorun %90 genel oluyor.

ZenMate Eklentisi Neden Çalışmıyor?

ZenMate eklentisi sürekli güncelleme almaktadır. Bu nedenle eklentiyi daima güncel tutmanız gerekiyor. Eklenti güncel olmadığında çalışmıyor. ZenMate eklentisi güncel olduğu halde çalışmıyorsa yapmanız gereken eklentiyi resetlemektir.

Eklenti tüm tarayıcılarda aynı şekilde resetlenmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Tarayıcı açık konumdayken sağ üst köşedeki ZenMate simgesine tıklayın
  • Karşınıza çıkan ekranda sırası ile Reset Proxy ve Restart seçeneğini tıklayın
  • Eklenti tarayıcı üzerinde yeniden başlatılacaktır.

Bu işlem sonrasında tarayıcınızı kapatıp açın ve eklentinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. ZenMate eklentisi internet bağlantısı zayıf olduğuda bazen çalışmaya biliyor. İnternet bağlantınızı mutlaka kontrol edin.

Bu işlemler sonucunda ZenMate eklentisi çalışmıyorsa eklentiyi kaldırıp Chrome ZenMate , Firefox ZenMate , Opera ZenMate adreslerinden tarayıcınıza göre yeniden yükleyip bağlanmayı deneyin.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar