İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZEON Coin Nedir? | ZEON Wallet Nedir? | Haber | Yorum

ZEON Network (ZEON), kendisini finansal hizmetler için merkezi olmayan bir platform olarak adlandırıyor. Platform herhangi bir jetonu satmadan nakite anında erişim sunmayı amaçlamaktadır. Kripto destekli kredi, kripto varlıklarının piyasa değerine dayanmaktadır. Ayrıca, kullanıcıların mevduat yoluyla dijital varlıklara günlük faiz kazanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. 

ZEON Cüzdan, Google Chrome, iOS ve Android’e yüklenebilen bir Ethereum ve Bitcoin cüzdanıdır. Proje, kullanıcıların ZEON jetonunu geleneksel para gibi harcamasını sağlamak için 2022 yılında temassız bir ödeme kartı sunmayı planlıyor. 

ZEON Wallet Nedir?

Zeon cüzdan sayesinde kolayca kripto gönderip alabilirsiniz. Cüzdan, uygulamayı bir tarayıcıya yükleyerek Windows, Mac OS, Linux için kullanılabilir.

  • Varlıklar Tek Bir Yerde: Madeni paralarınızı, jetonlarınızı ve NFT’lerinizi güvenli bir şekilde saklayarak tam kontrolünü elinize alın. Ekibimiz, kullanıcılarımıza en yüksek güvenlik seviyesini garanti eder. Özel, güvenli, hızlı bir uygulama.
  • Cüzdan Kullanarak Kazanın: Herhangi bir jeton göndererek, ZEON jetonlarında ödüller alırsınız. Ödüller, aylık işlem hacmine göre kullanıcıların cüzdanlarına otomatik olarak dağıtılır.
  • Kredi Ve Mevduat: Satmadan nakite anında erişim: Kredi limiti, kripto varlıklarının piyasa değerine bağlıdır. Veya dijital varlıklardan günlük faiz kazanabilirsiniz.

ZEON toplam arz miktarı 50.000.000.000 ZEON token’dir. Şuan için dolaşımda 30.529.103.436 ZEON token bulunmaktadır.

ZEON token şuan için sadece HotBit platformunda listelenmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...