İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZEON Coin Nedir? | ZEON Wallet Nedir? | Haber | Yorum

ZEON Network (ZEON), kendisini finansal hizmetler için merkezi olmayan bir platform olarak adlandırıyor. Platform herhangi bir jetonu satmadan nakite anında erişim sunmayı amaçlamaktadır. Kripto destekli kredi, kripto varlıklarının piyasa değerine dayanmaktadır. Ayrıca, kullanıcıların mevduat yoluyla dijital varlıklara günlük faiz kazanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. 

ZEON Cüzdan, Google Chrome, iOS ve Android’e yüklenebilen bir Ethereum ve Bitcoin cüzdanıdır. Proje, kullanıcıların ZEON jetonunu geleneksel para gibi harcamasını sağlamak için 2022 yılında temassız bir ödeme kartı sunmayı planlıyor. 

ZEON Wallet Nedir?

Zeon cüzdan sayesinde kolayca kripto gönderip alabilirsiniz. Cüzdan, uygulamayı bir tarayıcıya yükleyerek Windows, Mac OS, Linux için kullanılabilir.

  • Varlıklar Tek Bir Yerde: Madeni paralarınızı, jetonlarınızı ve NFT’lerinizi güvenli bir şekilde saklayarak tam kontrolünü elinize alın. Ekibimiz, kullanıcılarımıza en yüksek güvenlik seviyesini garanti eder. Özel, güvenli, hızlı bir uygulama.
  • Cüzdan Kullanarak Kazanın: Herhangi bir jeton göndererek, ZEON jetonlarında ödüller alırsınız. Ödüller, aylık işlem hacmine göre kullanıcıların cüzdanlarına otomatik olarak dağıtılır.
  • Kredi Ve Mevduat: Satmadan nakite anında erişim: Kredi limiti, kripto varlıklarının piyasa değerine bağlıdır. Veya dijital varlıklardan günlük faiz kazanabilirsiniz.

ZEON toplam arz miktarı 50.000.000.000 ZEON token’dir. Şuan için dolaşımda 30.529.103.436 ZEON token bulunmaktadır.

ZEON token şuan için sadece HotBit platformunda listelenmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

BAND Coin Nedir?BAND Coin BilgileriBAND Coin Nasıl Alınır? Band Protocol(BAND), gerçek dünya verilerini ve API’leri toplayan ve akıllı sözleşmelere bağlayan zincirler arası bir veri...

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...