İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZEON Coin Nedir? | ZEON Wallet Nedir? | Haber | Yorum

ZEON Network (ZEON), kendisini finansal hizmetler için merkezi olmayan bir platform olarak adlandırıyor. Platform herhangi bir jetonu satmadan nakite anında erişim sunmayı amaçlamaktadır. Kripto destekli kredi, kripto varlıklarının piyasa değerine dayanmaktadır. Ayrıca, kullanıcıların mevduat yoluyla dijital varlıklara günlük faiz kazanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. 

ZEON Cüzdan, Google Chrome, iOS ve Android’e yüklenebilen bir Ethereum ve Bitcoin cüzdanıdır. Proje, kullanıcıların ZEON jetonunu geleneksel para gibi harcamasını sağlamak için 2022 yılında temassız bir ödeme kartı sunmayı planlıyor. 

ZEON Wallet Nedir?

Zeon cüzdan sayesinde kolayca kripto gönderip alabilirsiniz. Cüzdan, uygulamayı bir tarayıcıya yükleyerek Windows, Mac OS, Linux için kullanılabilir.

  • Varlıklar Tek Bir Yerde: Madeni paralarınızı, jetonlarınızı ve NFT’lerinizi güvenli bir şekilde saklayarak tam kontrolünü elinize alın. Ekibimiz, kullanıcılarımıza en yüksek güvenlik seviyesini garanti eder. Özel, güvenli, hızlı bir uygulama.
  • Cüzdan Kullanarak Kazanın: Herhangi bir jeton göndererek, ZEON jetonlarında ödüller alırsınız. Ödüller, aylık işlem hacmine göre kullanıcıların cüzdanlarına otomatik olarak dağıtılır.
  • Kredi Ve Mevduat: Satmadan nakite anında erişim: Kredi limiti, kripto varlıklarının piyasa değerine bağlıdır. Veya dijital varlıklardan günlük faiz kazanabilirsiniz.

ZEON toplam arz miktarı 50.000.000.000 ZEON token’dir. Şuan için dolaşımda 30.529.103.436 ZEON token bulunmaktadır.

ZEON token şuan için sadece HotBit platformunda listelenmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io, CWEB token projesini kısa bir Startup aşamasının ardından listeye ekledi. Bu yazımızda CWEB hakkında merak edilenleri paylaşacağız. Coinweb, gerçek dünya kullanımı için birlikte...

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...