İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZEON Coin Nedir? | ZEON Wallet Nedir? | Haber | Yorum

ZEON Network (ZEON), kendisini finansal hizmetler için merkezi olmayan bir platform olarak adlandırıyor. Platform herhangi bir jetonu satmadan nakite anında erişim sunmayı amaçlamaktadır. Kripto destekli kredi, kripto varlıklarının piyasa değerine dayanmaktadır. Ayrıca, kullanıcıların mevduat yoluyla dijital varlıklara günlük faiz kazanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. 

ZEON Cüzdan, Google Chrome, iOS ve Android’e yüklenebilen bir Ethereum ve Bitcoin cüzdanıdır. Proje, kullanıcıların ZEON jetonunu geleneksel para gibi harcamasını sağlamak için 2022 yılında temassız bir ödeme kartı sunmayı planlıyor. 

ZEON Wallet Nedir?

Zeon cüzdan sayesinde kolayca kripto gönderip alabilirsiniz. Cüzdan, uygulamayı bir tarayıcıya yükleyerek Windows, Mac OS, Linux için kullanılabilir.

  • Varlıklar Tek Bir Yerde: Madeni paralarınızı, jetonlarınızı ve NFT’lerinizi güvenli bir şekilde saklayarak tam kontrolünü elinize alın. Ekibimiz, kullanıcılarımıza en yüksek güvenlik seviyesini garanti eder. Özel, güvenli, hızlı bir uygulama.
  • Cüzdan Kullanarak Kazanın: Herhangi bir jeton göndererek, ZEON jetonlarında ödüller alırsınız. Ödüller, aylık işlem hacmine göre kullanıcıların cüzdanlarına otomatik olarak dağıtılır.
  • Kredi Ve Mevduat: Satmadan nakite anında erişim: Kredi limiti, kripto varlıklarının piyasa değerine bağlıdır. Veya dijital varlıklardan günlük faiz kazanabilirsiniz.

ZEON toplam arz miktarı 50.000.000.000 ZEON token’dir. Şuan için dolaşımda 30.529.103.436 ZEON token bulunmaktadır.

ZEON token şuan için sadece HotBit platformunda listelenmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...