İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ZEON Coin Nedir? | ZEON Wallet Nedir? | Haber | Yorum

ZEON Network (ZEON), kendisini finansal hizmetler için merkezi olmayan bir platform olarak adlandırıyor. Platform herhangi bir jetonu satmadan nakite anında erişim sunmayı amaçlamaktadır. Kripto destekli kredi, kripto varlıklarının piyasa değerine dayanmaktadır. Ayrıca, kullanıcıların mevduat yoluyla dijital varlıklara günlük faiz kazanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. 

ZEON Cüzdan, Google Chrome, iOS ve Android’e yüklenebilen bir Ethereum ve Bitcoin cüzdanıdır. Proje, kullanıcıların ZEON jetonunu geleneksel para gibi harcamasını sağlamak için 2022 yılında temassız bir ödeme kartı sunmayı planlıyor. 

ZEON Wallet Nedir?

Zeon cüzdan sayesinde kolayca kripto gönderip alabilirsiniz. Cüzdan, uygulamayı bir tarayıcıya yükleyerek Windows, Mac OS, Linux için kullanılabilir.

  • Varlıklar Tek Bir Yerde: Madeni paralarınızı, jetonlarınızı ve NFT’lerinizi güvenli bir şekilde saklayarak tam kontrolünü elinize alın. Ekibimiz, kullanıcılarımıza en yüksek güvenlik seviyesini garanti eder. Özel, güvenli, hızlı bir uygulama.
  • Cüzdan Kullanarak Kazanın: Herhangi bir jeton göndererek, ZEON jetonlarında ödüller alırsınız. Ödüller, aylık işlem hacmine göre kullanıcıların cüzdanlarına otomatik olarak dağıtılır.
  • Kredi Ve Mevduat: Satmadan nakite anında erişim: Kredi limiti, kripto varlıklarının piyasa değerine bağlıdır. Veya dijital varlıklardan günlük faiz kazanabilirsiniz.

ZEON toplam arz miktarı 50.000.000.000 ZEON token’dir. Şuan için dolaşımda 30.529.103.436 ZEON token bulunmaktadır.

ZEON token şuan için sadece HotBit platformunda listelenmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...