İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Zilliqa (ZIL) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Zilliqa, kamuya açık bir blok zincir olan dünyanın ilk yüksek verimli şifreleme belirtecidir ve bu alanda pazar lideri konumundadır . Genel blok zinciri, saniye başına blok zincirde binlerce işlemi kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Bunu yaparak daha önce sadece bir teori olan dağıtılmış şifreleme işlemlerini gerçeğe dönüştürüyor.

Zilliqa, genişlemiş olan oranları arttıran bir protokol sayesinde ivme kazanmıştır.. Veri odaklı girişimleri yapıyı merkezileştirmek için tasarlanmıştır. Platform aceleyle kısa sürede yapılmadı. Nitekim, platformun gelişimi iki yıl gibi bir süre almıştır. Geliştirme sırasında platform, blok zincir teknolojisi dünyasındaki en önemli gelişmelerden bazılarıyla dizayn edilmiştir

Zilliqa‘nın Faydaları

 • Şirket, kullanıcılara olağanüstü yüksek hızlar sunarken, platformlar aynı anda sayısız işlemi gerçekleştirme olanağı sunuyor.
 • Güvenlik seviyeleri de oldukça iyidir; blok zinciri kullanıcılarına, kimliklerinin isimsiz kalacağını, paralarının ve kriptokrasitesinin güvende olduğunu garanti etmektedir .
 • Akıllı sözleşmelerden oluşan yeni bir tasarım ile en üst düzey paralellik ile tasarlanmıştır; bu da tüketicilerin bu özellikten tam olarak faydalanmasını sağlar.
 • Platform ölçeklenebilir, böylece uyarlanabilir hale getirilmiştir.

.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. hüseyin

  Eylül 4, 2018 at 10:36 pm

  telegram kanalları var duyuruları ilk ordan yapıyolar

 2. fatih

  Eylül 4, 2018 at 10:37 pm

  binance borsasında bu ara takibindeyim hacmi baya düşük

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar