İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

3KM Coin Nedir? | 3 Kingdoms Multiverse Nedir? | 3KM Yorum

3KM, çeşitli öğelerin bir arada bulunduğu çok oyunlu bir platform ekosisteminin temeli olan bir yönetişim belirtecine dönüşüyor. İlk oyun olan Three Kingdoms Multiverse yayınlanacak ve hizmete sunulacaktır.

3KM Ekosistemi zaman geçtikçe genişleyecektir. ISKRA ile yaptığımız bir anlaşma yoluyla Klaytn tabanlı bir ekosistem inşa ediliyor ve ISKRA ve Klaytn vakfına katılan çeşitli ortaklarla bağlantı kurulması planlanıyor.

Marketplace, 3KM yönetişimiyle çeşitli oyunlar için NFT öğelerinin alım satımını destekler. Her oyundaki jetonları 3KM yönetişim Jetonuna dönüştürebilirsiniz.

Kahraman NFT’leri ve eşya NFT’leri, tüm Çoklu Evren’i birbirine bağlayan birleşik pazarda oyuncular arasında takas edilebilir. Pazar yeri, 3KM belirteçleri dahil olmak üzere diğer oyunculardan NFT’ler ve Simgeler satmanıza, açık artırmaya çıkarmanıza ve satın almanıza olanak tanır.

3KM Coin

3KM, Exo-sistemdeki çeşitli P2E oyunlarına katılacak, bireysel bir ödül havuzu sistemi kurarak kendi kendini geliştiren bir proje olan Three Kingdoms Multiverse’nin hizmetinden başlayarak, ödül havuzu oranı 3KM Eko-sistem katılımına göre ayarlanıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Her oyun için ödül havuzunun büyüklüğü 3km staking oranına göre ayarlanacak ve ekosisteme katkısına göre adil bir şekilde dağıtılacaktır.

Bireysel staking ödülleri, oyun içi temel ürünlerden oluşur ve üretim hakları garanti edilebilir. Sınırlı 3km üretim nedeniyle de sınırlı tedarikte olacak. Ödüllendirilen ürünler, ek gelir elde etmek için pazarda satılabilir.

Sonuç olarak, 3KM katılımcıları ekosistem gelişiminin meyvelerinden adil bir pay alacaktır.

3KM Coin Bilgileri

3KM Coin Nasıl Alınır?

3KM  ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, 3KM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla 3KM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....