İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

3KM Coin Nedir? | 3 Kingdoms Multiverse Nedir? | 3KM Yorum

3KM, çeşitli öğelerin bir arada bulunduğu çok oyunlu bir platform ekosisteminin temeli olan bir yönetişim belirtecine dönüşüyor. İlk oyun olan Three Kingdoms Multiverse yayınlanacak ve hizmete sunulacaktır.

3KM Ekosistemi zaman geçtikçe genişleyecektir. ISKRA ile yaptığımız bir anlaşma yoluyla Klaytn tabanlı bir ekosistem inşa ediliyor ve ISKRA ve Klaytn vakfına katılan çeşitli ortaklarla bağlantı kurulması planlanıyor.

Marketplace, 3KM yönetişimiyle çeşitli oyunlar için NFT öğelerinin alım satımını destekler. Her oyundaki jetonları 3KM yönetişim Jetonuna dönüştürebilirsiniz.

Kahraman NFT’leri ve eşya NFT’leri, tüm Çoklu Evren’i birbirine bağlayan birleşik pazarda oyuncular arasında takas edilebilir. Pazar yeri, 3KM belirteçleri dahil olmak üzere diğer oyunculardan NFT’ler ve Simgeler satmanıza, açık artırmaya çıkarmanıza ve satın almanıza olanak tanır.

3KM Coin

3KM, Exo-sistemdeki çeşitli P2E oyunlarına katılacak, bireysel bir ödül havuzu sistemi kurarak kendi kendini geliştiren bir proje olan Three Kingdoms Multiverse’nin hizmetinden başlayarak, ödül havuzu oranı 3KM Eko-sistem katılımına göre ayarlanıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Her oyun için ödül havuzunun büyüklüğü 3km staking oranına göre ayarlanacak ve ekosisteme katkısına göre adil bir şekilde dağıtılacaktır.

Bireysel staking ödülleri, oyun içi temel ürünlerden oluşur ve üretim hakları garanti edilebilir. Sınırlı 3km üretim nedeniyle de sınırlı tedarikte olacak. Ödüllendirilen ürünler, ek gelir elde etmek için pazarda satılabilir.

Sonuç olarak, 3KM katılımcıları ekosistem gelişiminin meyvelerinden adil bir pay alacaktır.

3KM Coin Bilgileri

3KM Coin Nasıl Alınır?

3KM  ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, 3KM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla 3KM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...