İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AART Coin Nedir? | ALL ART Nedir? | AART Coin Hakkında Bilgiler

Blockchain teknolojisi ve kripto para birimleri, internetin 21. yüzyılın başlarında yaptığı gibi, küresel toplumları ve ekonomileri bozmanın anahtarını elinde tutuyor. NFT’ler (karşılaştırılamaz tokenler), analog dünyalarımızın dijital uzantıları haline gelecek metaverse’leri oluşturma yolunda analog ve dijital gerçeklikleri birleştirmede kritik altyapı olacaktır. Bu dönüşüm, geniş bir sektör yelpazesi, yerleşik lisans haklarına sahip gelişmiş NFT standartlarına ve protokollerine, sektör dikeyine göre genişletilmiş meta verilere ve yeni bir likidite protokolüne güvenebildiğinde gerçek olacaktır.

ALL.ART, NFT’ler için daha iyi standartlar, uygun mülkiyet hakları yönetimi ve geliştirilmiş likidite sağlayan bir altyapı başlatarak, yaratıcıları, kullanıcıları, koleksiyoncuları ve yatırımcıları yeni nesil NFT’ler üretme, kullanma ve ticaret yapma konusunda güçlendirmeyi amaçlıyor.

Dijital ve gerçek arasındaki boşluğu kapatmak, ALL.ART Protokolünün temel görevidir. Yeni bir kitlesel katılım ortamı olarak NFT’ler, milyarlarca kullanıcıyı yeni dijital dünyalara yerleştirmek için ağ geçidi görevi görür. ALL. ART’ın misyonu, NFT’lerle donatılmış metaverse oluşturucuların bir sonraki çabalarını finanse etmelerini sağlamaktır.

ALL.ART Protokolü Nedir?

ALL.ART Protokolü, yerleşik lisans hakları ve zincir üzerinde depolanan endüstri ihtiyaçlarına göre hazırlanmış ek meta verilerle yükseltilmiş NFT standartlarını tanımlar, mevcut konseptin büyük bir eksikliğini çözer ve tüm endüstrilerde dünya çapında NFT’nin benimsenmesine kapı açar. Bu standart NFT-PRO olarak adlandırılıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NFT’lerin yapısına gömülü lisans hakları ve yasal sözleşmeler ve davranışları, herhangi bir mülkiyet devrinin zincir üzerinde düzgün bir şekilde yönetilmesini sağlar; burada hem alıcı hem de satıcı, üzerinde anlaşmaya varılan düzenlemenin tam olarak ne olduğunu bilir. Gerçek hayatta olduğu gibi, tek bir NFT öğesi için birden fazla tür ve düzeyde lisans hakkı olabileceği gibi bu NFT’lerin farklı davranış modelleri de olabilir. Yeni nesil NFT’leri kullanan Web3 uygulamaları, ek meta verilere erişebilir ve NFT’ler için uygun davranışı uygulayabilir veya zincir üzerindeki verilere dayalı olarak kullanıcılara uygun izinler verebilir.

ALL.ART Protokolünün özü, yaratıcı ekonomileri ve geleceğin meta verilerini destekleyen yeni NFT altyapısıdır. Metaverse’ler geliyor ve NFT’ler dijital mülkiyetin dönüşümünde kilit bir rol oynuyor.

NFT-PRO Nedir?

Değiştirilemez bir belirteç, doğası gereği bölünmeyen benzersiz bir öğenin dijital kaydıdır. Ancak bir NFT, bir kişi ile öğe arasındaki ikili ilişkiden çok daha fazlasıdır. Bir NFT, işlevini, kullanımını, ömrünü, diğer NFT’lerle bağlantısını ve hatta aynı NFT’nin diğer zincirlerde bir temsilini tanımlayan özelliklere sahip olabilir.

Örnek olarak görsel sanat veya müzik alındığında, her sanat eseri, bir NFT olarak kayıtlı olsa bile, birden fazla düzeyde ilişkili yasal haklara (lisanslara) sahiptir. Alıcılar, orijinal sanat eseriyle ilişkili farklı lisans modellerini edinme veya bunlarla etkileşim kurma yollarına sahip olmalıdır. Bir NFT ayrıca, temel alınan varlığa daha fazla bağlam sağlayan meta verilere sahiptir.

Şu anda, bir NFT’nin özelliklerinin çoğu, özellikler olarak temsil edilmektedir, ancak özellikler, müzik, geleneksel ve çağdaş sanat veya film gibi farklı endüstrilerde gerekli olan tek üst veri değildir. Özellikler, JSON dosyalarında zincir dışında depolanır. Depolama türüne bağlı olarak, bu dosyalar sahibinin izni olmadan kaybolabilir veya hatta güncellenebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu zorlukları ele alan NFT-PRO, esas olarak, çekirdek NFT belirtecinin üzerinde ek meta veri kümelerinden oluşan çok katmanlı bir sistemdir. Bu meta veri kümeleri, Solana’nın PDA hesap sistemi kullanılarak zincir üzerinde depolanır ve çekirdek darphaneye bağlanır.

NFT-PRO, blok zincirinde yeni nesil birlikte çalışabilir, yasal olarak uyumlu ürün temsili için tasarlanmış üç katmanlı bir sisteme sahiptir.

AART Coin Nedir?

AART, ALL.ART Protokolünün yerel dijital, kriptografik olarak güvenli belirtecidir. ALL.ART protokolünde/kodunda belirtilen yardımcı program işlevlerinin aktarılabilir bir temsilidir ve yalnızca protokolün birlikte çalışabilirlik yardımcı programı simgesi olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AART, protokolün kullanıcıları arasında bir değişim aracı olarak kullanılacak, iade edilmeyen, işlevsel bir yardımcı program belirtecidir.

  • ALL.ART Protokolünün yerel altyapı belirteci olarak AART, tüm hizmet işlevlerine güç sağlayacak ve NFT’lere dayalı geleceğin yaratıcı ekonomilerinde likidite sağlayacaktır.
  • AART, yeni NFT-PRO standardı ve ALL.ART ekosistem öğeleri, ürünleri ve ortaklarıyla ilişkili tüm hizmetlerde kullanılan genel amaçlı bir altyapı hizmet simgesidir.
  • AART, ALL.ART Protokolü tarafından piyasaya sürülen tüm hizmetlerde ve ürünlerde ve ekosisteminde kullanılacaktır.

Maksimum arz miktarı  5,000,000,000 AART token olarak sabitlenmiştir.

AARt Coin Nasıl Alınır?

AART Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...