İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Adsense Alternatifi Reklam Veren Siteler | 2021

Blog sitesi yazarları ve haber kaynaklarının gelir elde etmek için sıklıkla arattığı reklam veren siteleri bu makalemizde ele alacağız. En çok gelir elde edilebilecek sitelerin başında Google Adsense geliyor. Ancak Adsense politikaları bir çok bloğun kabul sürecini uzatıyor. Durum böyle olunca blog yazarları en azından masrafları karşılamak için reklam veren siteleri araştırıyorlar. Adsense alternatifi reklam veren siteler hangileridir?

Benzersiz içerikler üreterek bloğunuzu geliştirdikten sonra sitenizi Adsense platformuna kabul ettirseniz bile sıkı politikaları dikkatlice takip etmeniz gerekiyor.

Kişisel blog yazarlarının hareket alanını kısıtlayan adsense için her gün alternatif arama eğilimini doğuruyor.

Bu makalede neler var?

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Reklam veren siteler
 • Reklam veren firmalar
 • Alternatif Reklam türleri
 • Ödeme limitleri ve tarihleri

Reklam gelirinizi arttırmak için siteniz için en ideal firma ile çalışmanız çok önemlidir. İnternet sitenizde para kazanmak istiyorsanız doğru reklam türü ve firma seçimi oldukça önemlidir. Özellikle cmp reklam veren sitelere yakından göz atıyor olacağız.

Adsense Alternatifi Reklam Veren Siteler

2021 Google Adsense Alternatifi reklam veren siteler ve gelir yöntemlerini incelemeye başlayalım.

yllix

Adsense alternatif olabilecek içerisinde bir çok reklem seçeneğini bir arada bulunduran köklü bir firmadır. Ödeme limitlerini sizin seçeceğiniz ödeme türüne göre değiştirebiliyorsunuz.

Ödeme Talebi    : Paypal ödemesi 1$ – Banka 100$ ve üzeri

Ödeme Türü      : Paypal, Banka Hesabına Havale

Advertisement. Scroll to continue reading.

Reklam Geliri    : Gösterim ve Tıklama Başına

Dil Seçenekleri  : Türkçe, İngilizce

ReklamStore

2007 yılından bu yana reklam ve yayıncılık hizmeti veriyorlar. Gösterim başına ücretlendirme yapıyorlar sitenizin hit sayısı yüksek ise getirisi iyi olacaktır. Yerli bir yayıncı olması kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır ve onay süreçleri oldukça basittir.

Tıklama Başına Gelir : 0,7 krş 0,10 krş

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ödeme Talebi    : 30 TL ve üzeri

Ödeme Türü      : Banka Hesabına Havale

Reklam Geliri    : Gösterim ve Tıklama Başına

Dil Seçenekleri  : Türkçe

Reklamağacı

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yerli ve birçok dil seçeneğini içinde barındıran tıklama başına ödeme yapan bir firmadır. İş hacmi oldukça büyük sitenizin belirli hit alması durumda kabul süreci kolay olacaktır.

Ödeme Talebi   : 50$ ve üzeri

Ödeme Türü      : Paypal ve Banka Hesabına Havale

Reklam Geliri    : Tıklama Başına

Dil Seçenekleri  : Türkçe + 15 Dil seçeneği

Advertisement. Scroll to continue reading.

Wordego

Kaliteli hizmet veren her kullanıcıyı dikkate alan ve ilgili bir reklam firmasıdır. Düşük trafikli siteleri ilk etapta kabul etmiyorlar bir ay içerisinde trafikte olumlu artışlar olması durumda başvurunuzu tekrarlamanız halinde başvurunuz kabul ediliyor.

1000 Gösterime Gelir : 0,1 krş – 0,50 krş

Ödeme Talebi   : 100 TL ve üzeri

Ödeme Türü      : Banka Havale

Advertisement. Scroll to continue reading.

Reklam Geliri    : Gösterim Başına

Dil Seçenekleri  : Türkçe, İngilizce

AdMatic

Bünyesinden 10.000’den fazla kayıtlı site bulunmaktadır. Onay süreçleri çok zor değildir ve gösterim başı gelir elde edilmektedir. Kontrol panelleri oldukça anlaşılır ve reklam eklemek çok kolaydır. İyi gelir elde edebilmeniz için sitenizin ziyaret sayısının yüksek olması gerekmektedir.

1000 Gösterime Gelir : 0,75 krş – 2 TL

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ödeme Talebi   : 50 TL ve üzeri

Ödeme Türü      : Paypal ve Banka Hesabına Havale

Reklam Geliri    : Tıklama Başına

Dil Seçenekleri  : Türkçe

→ Popads

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kabul süreci oldukça kolay her gün ödeme alınabiliyor. Gelir 5 dolar olduğunda ödemeniz otomatik olarak  hesabınıza yatıyor. Pop-up reklamları yayınlanıyor ve ödeme paypal hesabına yatıyor. Adult siteler için de reklam mevcut.

Ödeme Talebi     : 5 $ ve üzeri

Ödeme Türü      : Paypal Hesabına

Reklam Geliri    : Gösterim Başına

Dil Seçenekleri  : İngilizce

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Reklam9

Tıklama başına ödeme yapıyorlar. Adsense göre fiyatları yarı yarıya düşük diyebilirim sitenizi kabul ettirmeniz kolaydır. Eğer Adsense’den ban yediyseniz alternatif olabilir.

Tıklama başına Gelir : 0,10 krş

Ödeme Talebi     : 100 TL ve üzeri

Ödeme Türü      : Havale ile

Advertisement. Scroll to continue reading.

Reklam Geliri    : Tıklama başına

Dil Seçenekleri  : Türkçe

Reklam veren güncel siteleri derlediğimiz bu makalemizin sonuna geldik. Reklam firmaları hakkında merak ettiğiniz konuları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

6 Yorum

6 Comments

 1. ozz41

  Ocak 19, 2017 at 6:16 am

  makalenız cok bılgılendirici olmus bende gool.ga link kısaltma servisini tavsiye ederim.

 2. Lokman

  Nisan 17, 2017 at 5:42 pm

  Merhaba Ben Kaç Gündür Blog Sitem için reklam almaya Çalışıyorum Ama Doğru düzgün birşey bulamadım adsense reklamları görünmüyor ama onaylanmış yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar dilerim

  • Yunus Emre ASLAN

   Nisan 17, 2017 at 11:53 pm

   Adsense reklamları 3 aşamalı olarak onaylanıyor. Şuan kaçıncı aşamadasınız? Henüz tam onay aşamasını geçmemişsiniz sanırım kodlar tamamen onaylandığında sitenizde reklamlar gösterime başlanacaktır.

 3. Onur

  Mayıs 9, 2017 at 9:32 pm

  EPİTELYUM GRUP TAVSİYE EDERİM ARKADAŞLAR DAHA YENİ OLMASINA RAĞMEN TÜRKİYEDEKİ TEK YASAL VE SİCİL NUMARALI ADS ŞİRKETİ. Epitelyum grup kısaca özetlemek gerekirse yatırım yaparak güvenilir bir şekilde yüksek gelirler elde etmemizi sağlayan bir şirkettir. Epitelyum grup, merkez ofisi İzmir'de ve şirket Türk şirketidir. Ayrıca Epitelyum şirketinden ilerleyen zamanlarda normal kazançlarınızın yanında bonus olarak para ödülleri vermektedir. Şu anda genişleyip büyümekte getmyads sistemi gibi işleyişi var. 1 jeton ya da reklam kredisi 150 TL bu reklam 600 gün boyunca sisteminizde kalıyor ve yatırdığınız 150 TL'nin %1 oranını yani 1,5 tl günlük ( 600 günde 900TL hesabınızda olur) hesabınıza aktarılıyor. bunu saatlik olarak takip edebilrsiniz. Sistem gayet basit eğer üye olmak isterseniz referansımı kullanabilrsiniz yok sen buraya referans çoğaltmaya gelmişsin gibi şüpheniz varsa direkte kaydolma şansınız var şimdiden teşekkürler  https://www.epitelyum.com

 4. erdem

  Ekim 15, 2017 at 8:03 pm

  admatic gösterim sayılarını az sayıyor. Kontrol etmek isteyenler, reklam çıkış ve içindeki çıkan resimleri sayarak kontrol etmelerini tavsiye edrim. Yarı yarıya az sayıyorlar.

 5. AEK

  Şubat 23, 2019 at 2:27 pm

  Adhical adında bir reklam sistemi daha piyasaya girmiş, şuanda onu kullanıyorum 20 tl ödeme eşiği ve haftalık ödeme periyotları var. Ayrıca destekleri çözüm odaklı ve yanıt süresi kısa. Bence bu listeye eklenebilecek sitelerden biri.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

İnceleme

İnsanlık yavaş yavaş dijital çağa geçiyor; insanlar pandemi nedeniyle sanal alanda daha fazla vakit geçirmeye başladılar. Metaverse, kimsenin görmezden gelmemesi gereken bir gelecek olarak...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

Çözüm

Backlink, bir web sitesinden farklı bir web sitesine trafik yönlendirmek üzere sayfa içeriğinde URL, metin ve görsel ögelerin kullanılmasıyla oluşturulan köprü bağlantıları ifade eder....

HABER

Kredi notu, tüm bankaların erişebildiği kredi siciliniz, bankalarla gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri barındıran bir kişisel finans geçmişini ifade eder. Bankalar kendilerinden borç isteyen yani kredi...