İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Adsense Reklam Kodunu Sayfada Ortalama Sorunu | Çözüm

İnternet sayfalarında belkide hizalama konusunda en çok sorun yaratan kısımın ortalamadır. Özellikle reklam kodları sayfanın bir kenarına yaslı durduğunda güzel bir görüntü oluşturmuyor. Andsense reklam ortalama konusu en çok talep bu isimde geldiği için Adsense adı ile açıldı. Tüm reklamları bu kodlar ile ortalayabilirsiniz.

Günümüzden en çok tercih edilen reklam veren olan Google Adsense reklam kodları genelde default olarak sayfanın soluna yaslı olarak geliyor. Bu Adsense reklamlarını estetik açısından sayfanın ortasına getirmek için yani koyduğumuz konumu ortalaması için bir kaç yöntem var. Adsense reklam kodlarını ortalamak istiyorsanız size bir kaç yöntemden bahsedeceğiz.

Reklam Kodları Neden Ortalanmıyor?

Site sayfa yapısı katmanlardan oluştuğundan reklam kodunu yapıştırdığımız katman içerisinde sola yaslı olarak kalmaktadır. Bu noktada katman içeriğini ortalamak için html kodlarını kullanmak gerekmektedir.

Bazı hazır WordPress temalarında yada hazır reklam eklentilerinde reklam kodunun nasıl ortalanacağı seçenek olarak sorulmakta ve büyük kolaylık sağlamaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Reklam Ortalama Nasıl Yapılır?

Adsense reklam kodunuzu aşağıdaki Reklam Kodu yazan yere yazıp kaydettiğinizde reklamınız konumlandırdığınız sayfada ortalanmış olacaktır. Sadece Adsense için değil diğer tüm reklamlar için bu ortalama kodlarını kullanabilirsiniz.

Adsense Reklam Ortalama Kodları:

1. Yöntem

<center> Reklam Kodu </center>

2. Yöntem ( 350px yazan kısıma kendi reklam boyutunuzu giriniz )

Advertisement. Scroll to continue reading.

<div style=”margin:0 auto;width:350px;”> 
Reklam Kodu
</div>  

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar