İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AIBB Coin: BullBear AI Nedir? | AIBB Coin Hakkında Bilgiler

AIBB: BullBear AI: Kullanıcı Davranışları ve Fiyat Hareketi yoluyla BOĞA ve AYI piyasalarını tahmin etmek için yapay zekayı kullanıyor ve kullanıcılar için kâr sağlıyor.

BullBear AI, Kullanıcı Davranışları ve Fiyat Hareketi yoluyla BOĞA ve AYI piyasalarını tahmin etmek için geliştirildi ve kullanıcıların çeşitli amaçları için kullanabilecekleri bilgileri elde etmelerine olanak tanıyor. AI, tahminleri desteklemek için en doğru bilgileri sağlamak üzere piyasa hareketlerinin yanı sıra kullanıcıların geçmiş verilerine ve fiyat çizgisi geçmişine dayalı olarak eğitilecektir.

BullBear AI, Arbitrum Ekosisteminde bir devrim olarak lanse ediliyor. Projenin amacı, kullanıcıların alım satım ve tahmine başvurmaları için yapay zeka araçları sağlamak, böylece değer ve kar yaratmaktır.

AIBB Coin Nedir?

AIBB, merkezi olmayan bir şekilde BullBear AI’daki katılımcılar arasında değişim aracı olarak kullanılacak işlevsel bir çok amaçlı belirteçtir. AIBB’yi tanıtmanın amacı, BullBear AI ekosisteminde merkezi üçüncü taraf varlık/kurum/kredi gibi herhangi bir aracı olmaksızın etkileşimde bulunan katılımcılar arasında uygun ve güvenli bir ödeme ve hesaplaşma modu sağlamaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

AIBB yalnızca BullBear AI üzerinde kullanılabilir ve aynısına sahip olmak, AIBB’yi BullBear AI içinde kullanım ve etkileşim sağlamak için bir araç olarak kullanma hakkından başka açık veya zımni hiçbir hak taşımaz. AIBB’nin ikincil piyasa fiyatlandırması, BullBear AI Projesine Katkıda Bulunanların çabalarına bağlı değildir ve bu tür ikincil fiyatlandırmayı kontrol etmek veya manipüle etmek için tasarlanmış herhangi bir belirteç işlevi veya planı yoktur. AIBB, token sahiplerine herhangi bir ücret, temettü, gelir, kâr veya yatırım getirisi taahhüdü verme yetkisi de vermez ve Seyşeller, Singapur veya herhangi bir ilgili yargı alanında menkul kıymet teşkil etme amacı taşımaz. AIBB yalnızca BullBear AI üzerinde kullanılabilir.

AIBB Coin Bilgileri

AIBB Coin Nasıl Alınır?

AIBB ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, AIBB ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla AIBB coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...