İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Akıllı Çocuk Saati nedir? Nasıl kullanılır?

Anne babaların özellikle okul dönemlerinde akılları genellikle çocuklarında kalır. Bu durumun farkında olan Alcatel başta olmak üzere birçok firmanın öncülüğünü yaptığı çocuklar için güvenlik ve takip saati sektörü gelişmeye devam ediyor.  Bu makalemizde özellikle okul öncesi dönem ve ilk okulda çocuğu olanlar velilerin tercih ettiği akıllı çocuk saatlerinden bahsedeceğiz.

Akıllı Çocuk Saati Nedir?

Akıllı Çocuk Saatleri, içerisindeki GPS sayesinde online olarak çocuğunuzu takip edebileceğiniz,  acil durumlarda iletişim kurulabilmesi için gerekli özelliklere sahip bir telefon vazifesi görebilen, arama ve sesli mesaj gönderme özelliklerini barındıran bir güvenlik cihazıdır. 

Akıllı Çocuk Saatleri sayesinde veliler çocuklarını online ortamda bir telefon yardımı ile rahatlıkla kontrol edebilirken çok küçük yaşta çocuklarına telefon alma zorunluluğundan da kurtulmuş oluyorlar.

Akıllı çocuk saatlerinin çocuklar tarafından kullanılması oldukça kolaydır. Çocukların akıllı telefonları ne kadar kolaylıkla kullandığını düşündüğümüzde saati kullanmak çocuklar için çok basit kalacaktır. Üzerindeki basit tuş kullanımını rahatlıkla hemen öğreneceklerdir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Piyasada satılan akıllı çocuk saati markaları; ‘Alcatel, Xonix, Wiky, Sentar, Pufwin, Concord, Tsmart’ gibi markalardır. Akıllı çocuk saatleri 200TL ile 900TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Tercih edilen saat işlevlerine ve özelliklerine göre fiyatı değişmektedir.

Akıllı Çocuk Saatleri, markasına ve modeline göre içerisinde bir çok ek özellik barındırabiliyor. Bir sonraki yazılarda akıllı çocuk saatleri ve özelliklerini anlatacağız.

İlgili içerikler;

→ Akıllı Çocuk Saati Önerileri

→ Akıllı Çocuk Saati Özellikleri nelerdir?

→ Akıllı Çocuk Saati Konum Bilgisi Alma

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Akıllı Çocuk Saati Güvenli Liste nedir?

→ Akıllı Çocuk Saati nereden alınır?

→ Akıllı Çocuk Saati Fiyatları

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar