İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Aliexpress kayıtlı kredi kartı bilgilerini silme sorunu çözüm!

Cazip ürün fiyatları, ücretsiz kargolama seçenekleri, ortalama 1 – 3 hafta aralığında teslimat süreleri ile çin sitelerine ülkemizde rabet gittikçe artmaya başladı. Bu sitelerin başında Aliexpress.com alışveriş sitesi geliyor. Yanlız bu siteden alış veriş yapmak her nakadar kolay olsada alışveriş sonrası kayıtlı kredi kartı bilgilerinizi silmek bir okadar zor. AliExpress’ten alışveriş yaparken kart bilgileriniz AliPay’e eklenmiş olabilir. Bu yazımızda aliexpress.com internet sitesinden yaptığınız alışveriş sonrasında kayıt olan kredi kartınızı nasıl sileceğinizden bahsedeceğiz. 

 

→ İlk olarak Aliexpress.com sitesine giriş yapıyoruz

→ Daha sonra linke tıklıyoruz https://intl.alipay.com/user/queryUserBindCard.htm

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Karşımıza aşağıdaki ekran geliyor. Burada REMOVE ( SİL ) diyoruz ( Sağda kırmızı yuvarlak içinde belirtilen yerde çince yazıyor 🙂 )

 

→ Son olarak karşımıza aşağıdaki ekran gelecek burada da REMOVE ( SİL ) diyoruz. Kart bilgilerimiz başarılı bir şekilde kaldırılmıştır.

 

Aliexpress kart bilgileri silinmiyor, Aliexpress kart bilgileri kaldırma, Aliexpress kart bilgilerim kayıtlı kaldı sorun olur mu, Aliexpress kart bilgilerim nerde kayıtlı, Aliexpress kart bilgileri çözüm, Aliexpress kart bilgileri silme yöntemi, Aliexpress kart bilgileri nereden siliniyor, Aliexpress eklenen kart bilgilerini silme, Alipay kart bilgileri silme, alipay kayıtlı kartı silme, Alipay kart bilgileri silme sorunu çözümü nedir?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. Hakan

    Mart 8, 2019 at 9:24 pm

    Çok teşekkür ederim. Harikasınız.

  2. mustafa

    Ocak 23, 2020 at 1:26 pm

    teşekkürler yararlı bilgiler için

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar