İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AM Coin Nedir? | Aston Martin Cognizant Fan Token Nedir?

Aston Martin Cognizant Formula One™ Takımı tarihte ilk kez Socios.com desteği ve Taraftar Tokenları aracılığıyla anketlerde oy kullanma haklarına, VIP ödüllerine, özel promosyonlara, AR özellikli özelliklere, sohbet forumlarına, oyunlara ve yarışmalara erişme şansı verecek.

Socios.com nedir ve Taraftar Tokenları tam olarak nedir?

Socios.com Nedir?

Socios.com, dünyanın dört bir yanından sporseverlerin favori takımlarına ve kulüplerine daha yakın olmalarını sağlayan, hepsi bir arada bir hayran etkisi ve ödüllendirme uygulamasıdır. Resmi kulüp anketlerinde oy kullanmaktan hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz deneyimler kazanmaya kadar, $AM Taraftar Tokeni, takımla olan ilişkinizi geliştirecek.

Taraftar Tokenleri Nedir?

Taraftar Tokenlarını dijital geçişler gibi düşünebilirsiniz, size en sevdiğiniz kulüplere/takımlara/liglere asla süresi dolmayan gelişmiş erişim sağlar. Bu tahsil edilebilir dijital varlıklar, sahiplerine Socios.com’da anketler, VIP ödülleri, özel promosyonlar, AR özellikli özellikler, sohbet forumları, oyunlar, yarışmalar ve daha fazlasında oy kullanma haklarına erişim sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tek yapmanız gereken Socios.com uygulamasını indirmek ve Aston Martin Cognizant Formula One™ Takım Taraftar Tokeni (AM$) satın almak. Bunu, önce uygulama içi dijital para birimimiz Chiliz’i ($CHZ) satın alarak ve hepsini doğrudan uygulamada $AM Taraftar Token’larınızla değiştirerek yapabilirsiniz. Normalde yapacağınız herhangi bir çevrimiçi satın alma işlemi kadar güvenlidir.

AM Coin Nedir?

AM, işlemlerini güvence altına almak ve yeni birimlerin oluşturulmasını kontrol etmek için kriptografi kullanan dijital veya sanal bir belirteçtir. 

AM Coin Bilgileri

AM Coin Nasıl Alınır?

AM ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, AM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla AM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...