İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AM Coin Nedir? | Aston Martin Cognizant Fan Token Nedir?

Aston Martin Cognizant Formula One™ Takımı tarihte ilk kez Socios.com desteği ve Taraftar Tokenları aracılığıyla anketlerde oy kullanma haklarına, VIP ödüllerine, özel promosyonlara, AR özellikli özelliklere, sohbet forumlarına, oyunlara ve yarışmalara erişme şansı verecek.

Socios.com nedir ve Taraftar Tokenları tam olarak nedir?

Socios.com Nedir?

Socios.com, dünyanın dört bir yanından sporseverlerin favori takımlarına ve kulüplerine daha yakın olmalarını sağlayan, hepsi bir arada bir hayran etkisi ve ödüllendirme uygulamasıdır. Resmi kulüp anketlerinde oy kullanmaktan hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz deneyimler kazanmaya kadar, $AM Taraftar Tokeni, takımla olan ilişkinizi geliştirecek.

Taraftar Tokenleri Nedir?

Taraftar Tokenlarını dijital geçişler gibi düşünebilirsiniz, size en sevdiğiniz kulüplere/takımlara/liglere asla süresi dolmayan gelişmiş erişim sağlar. Bu tahsil edilebilir dijital varlıklar, sahiplerine Socios.com’da anketler, VIP ödülleri, özel promosyonlar, AR özellikli özellikler, sohbet forumları, oyunlar, yarışmalar ve daha fazlasında oy kullanma haklarına erişim sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tek yapmanız gereken Socios.com uygulamasını indirmek ve Aston Martin Cognizant Formula One™ Takım Taraftar Tokeni (AM$) satın almak. Bunu, önce uygulama içi dijital para birimimiz Chiliz’i ($CHZ) satın alarak ve hepsini doğrudan uygulamada $AM Taraftar Token’larınızla değiştirerek yapabilirsiniz. Normalde yapacağınız herhangi bir çevrimiçi satın alma işlemi kadar güvenlidir.

AM Coin Nedir?

AM, işlemlerini güvence altına almak ve yeni birimlerin oluşturulmasını kontrol etmek için kriptografi kullanan dijital veya sanal bir belirteçtir. 

AM Coin Bilgileri

AM Coin Nasıl Alınır?

AM ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, AM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla AM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...