İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AMKT Coin Nedir? | AMKT Coin Hakkında Merak Edilen

AMKT Jetonu, kripto varlık piyasasının piyasa değerini izlemek için tasarlanmış bir dijital varlık sepetini temsil eder. AMKT, zincir üzerinde dağıtılan yeni bir dizin sınıfının ilkidir.

AMKT Token, Alongside Benchmark’ın bir uygulamasıdır.

AMKT Sistemi Nasıl Çalışır?

Her endeks belirteci, Coinbase Prime’da tutulan orantılı bir varlık dilimiyle desteklenir. Endeks belirteçlerimiz tüccarlar tarafından kullanılabilecek, tamamen desteklenecek ve şeffaf olacak şekilde tasarlanmıştır.

AMKT Token, kripto borsalarında bulunan dijital varlıkların piyasa performansını ölçmek için tasarlanmıştır. Bu endeksler, arz, bulunabilirlik ve likidite gibi niteliklere dayalı olarak oluşturulur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Alongside’ın endeksleri, teminatı bir kasaya yatırarak jeton basan veya yakan bir katılımcı ağı tarafından oluşturulur. Bu, İndekslerin Yanında aşağıdakiler gibi bazı özel özellikler sağlar:

  • Tam Teminat – Her jeton, jetonun temsil ettiği varlık tarafından tamamen desteklenir.
  • Kullanılabilir – Her belirteç, endeksin bileşenleri için kullanılabilir.
  • Programlanabilirlik – Jetonlar, ERC20 jetonları olarak dağıtılır ve bu da onları DeFi uygulamalarıyla tamamen birleştirilebilir hale getirir.

Rezervler

AMKT, bileşenleriyle her zaman 1:1 oranında desteklenir. AMKT’nin amacı, endeks belirteci sahiplerine, endeksin her zaman temsil ettiğini iddia ettiği varlıklar tarafından desteklendiği konusunda gönül rahatlığı sağlamaktır. Saklama hesaplarının içeriği gerçek zamanlı olarak yayınlanır.

Bazı notlar;

  • Ay başında yeniden dengeleme ve yeniden ağırlıklandırma sırasında, hesaplar bir an için yetersiz teminatlandırılmış görünebilir. Bu normaldir – endeks metodolojisini ayarlarken varlıkların kasalara girip çıkması gerekir.
  • AMKT hem sıcak hem de soğuk cüzdanlara güvenir. Sağduyulu soğuk adresler, kullanıcılar tarafından doğrudan doğrulanabilir.

AMKT Coin Bilgileri

AMKT Coin Nasıl Alınır?

AMKT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, AMKT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla AMKT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...