İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AMKT Coin Nedir? | AMKT Coin Hakkında Merak Edilen

AMKT Jetonu, kripto varlık piyasasının piyasa değerini izlemek için tasarlanmış bir dijital varlık sepetini temsil eder. AMKT, zincir üzerinde dağıtılan yeni bir dizin sınıfının ilkidir.

AMKT Token, Alongside Benchmark’ın bir uygulamasıdır.

AMKT Sistemi Nasıl Çalışır?

Her endeks belirteci, Coinbase Prime’da tutulan orantılı bir varlık dilimiyle desteklenir. Endeks belirteçlerimiz tüccarlar tarafından kullanılabilecek, tamamen desteklenecek ve şeffaf olacak şekilde tasarlanmıştır.

AMKT Token, kripto borsalarında bulunan dijital varlıkların piyasa performansını ölçmek için tasarlanmıştır. Bu endeksler, arz, bulunabilirlik ve likidite gibi niteliklere dayalı olarak oluşturulur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Alongside’ın endeksleri, teminatı bir kasaya yatırarak jeton basan veya yakan bir katılımcı ağı tarafından oluşturulur. Bu, İndekslerin Yanında aşağıdakiler gibi bazı özel özellikler sağlar:

  • Tam Teminat – Her jeton, jetonun temsil ettiği varlık tarafından tamamen desteklenir.
  • Kullanılabilir – Her belirteç, endeksin bileşenleri için kullanılabilir.
  • Programlanabilirlik – Jetonlar, ERC20 jetonları olarak dağıtılır ve bu da onları DeFi uygulamalarıyla tamamen birleştirilebilir hale getirir.

Rezervler

AMKT, bileşenleriyle her zaman 1:1 oranında desteklenir. AMKT’nin amacı, endeks belirteci sahiplerine, endeksin her zaman temsil ettiğini iddia ettiği varlıklar tarafından desteklendiği konusunda gönül rahatlığı sağlamaktır. Saklama hesaplarının içeriği gerçek zamanlı olarak yayınlanır.

Bazı notlar;

  • Ay başında yeniden dengeleme ve yeniden ağırlıklandırma sırasında, hesaplar bir an için yetersiz teminatlandırılmış görünebilir. Bu normaldir – endeks metodolojisini ayarlarken varlıkların kasalara girip çıkması gerekir.
  • AMKT hem sıcak hem de soğuk cüzdanlara güvenir. Sağduyulu soğuk adresler, kullanıcılar tarafından doğrudan doğrulanabilir.

AMKT Coin Bilgileri

AMKT Coin Nasıl Alınır?

AMKT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, AMKT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla AMKT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....