İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Android Telefon Güvenli Mod Başlatma | Güvenli Moddan Çıkarma sorunu çözüm!

Telefonumuzun aniden çökmesi, açılmaması yada çok yavaş açılması durumunda hafıza dolduğundan yada son yüklenen uygulamalardan kaynaklı bir sorun olabilir. Bu gibi durumlarda telefonu güvenli modda açıp uygulama silme ayarları değiştirme gibi müdahalerde bulunma gereği duyabiliyoruz. Telefonlarda güvenli mod'un bilgisayardakinden pekte bir farklı yoktur. Peki Android telefonlar güvenli modda nasıl açılır? Güvenli modda açılan bir telefonu eski haline getirmek için ne yapmalıyız? Telefonum güvenli moddan çıkmıyor ne yapmalıyım? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

 

Android telefonları güvenli modda açmak için sırası ile;

→ Telefonu kapalı duruma getiriyoruz

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Power ( Güç Tuşu ) + Ses kapama tuşuna birlikte basıyoruz

→ Telefon açıldığında ekranda güvenli mod yazısı çıkacaktır. 

→ Google Play Store dışında yüklenen uygulamalar ekranda gözükmeyecektir. İşlemlerinizi güvenli modda sürdürebilirsiniz. Bu gözükmeyen uygulamaları Uygulama Yöneticisinden bulabilirsiz.
Android telefonları güvenli moddan çıkartmak için sırası ile;

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Telefonumuzu kapatıyoruz

→ Telefon pilini çıkartıyoruz ( Pil dahili olan telefonlarda cihazı kapatıp bir kaç dakika sonra tekrar açmanız yeterli olacaktır.

→ 3 – 5 dk bekledikten sonra Power ( Güç Tuşu ) tuşuna basarak normal bir şekilde açıyoruz. Bazı samsung modellerde telefon güvenli moddan çıkmıyor askıda kalıyor bu gibi durumlarda telefonunuzu Samsung Kies programına bağlayıp buradan resetlemeyi denemelisiniz.

→ Telefonunuz güvenli moddan çıkmış ve ekrandan güvenli mod yazısı gitmiş olacaktır.

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sıkça sorular sorular;

Telefonum güvenli modda kaldı çözüm, Telefonum neden güvenli modda açılıyor, Güvenli mod iptal etme, Telefon güvenli mod çıkış, Telefonumu güvenli moddan çıkartamıyorum, Android telefonlarda güvenli mod, Güvenli moddan çıkma nasıl oluyor, Samsung telefonum güvenli moddan çıkmıyor, Lenovo güvenli mod ve güvenli moddan çıkartma nasıl oluyor, Telefon güvenli mod nedir, Android telefonlarda güvenli mod sorunu çözümü, Güvenli moddan çıkma, Güvenli modda cihaz nasıl başlatılır, Güvenli moddan çıkmayan cihazlar, Güvenli mod cihaza zarar verir mi? Android güvenli moda nasıl geçilir, Android güvenli mod nasıl çıkılır, Android güvenli mod çıkış, Android güvenli mod başlatma nasıl oluyor?

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar