İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Android telefonlarda ekranı çift tık ile açma yöntemi!

İlk olarak LG marka telefonlarda kullanıcıların hizmetine sunulan çok kullanışlı bu uygulama sayesinde telefonumuzun tuş ömrünü uzatırken erişilebilirlik manasında da bir tık daha hızlı olabiliyoruz.

Muhtemelen patent anlaşmaları vs. olduğundan diğer firmalar şimdilik bu özelliği tam olarak kullanamıyorlar. General mobile bazı modellerinde cift tık ile kapama özelliğini kullansa da özellik henüz diğer cihazlarda randımanlı olarak kullanılmıyor. Özellikle Apple kullanıcıları iPhone modellerinde ekran çift tık özelliğini kullanmak istiyorlar. Kullanıcı isteklerine dünya devi firmalar nasıl yanıt verecekler çok yakında göreceğiz.

Bu makalemizde sizlere bu özelliğe benzer bir uygulamadan bahsedeceğiz.

Tap Tap App uygulamasını kullanarak telefon ana ekranına gelen simge ile power tuşu kullanmadan telefonu uyku moduna alabilecek ve ekran kapalı konumdayken parmağınızı yukarı yönde ekrana sürterek kilit ekranını açabileceksiniz. Detaylı video linkte bulunmaktadır. Linkten uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar