İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Android telefonlarda ekranı çift tık ile açma yöntemi!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

İlk olarak LG marka telefonlarda kullanıcıların hizmetine sunulan çok kullanışlı bu uygulama sayesinde telefonumuzun tuş ömrünü uzatırken erişilebilirlik manasında da bir tık daha hızlı olabiliyoruz.

Muhtemelen patent anlaşmaları vs. olduğundan diğer firmalar şimdilik bu özelliği tam olarak kullanamıyorlar. General mobile bazı modellerinde cift tık ile kapama özelliğini kullansa da özellik henüz diğer cihazlarda randımanlı olarak kullanılmıyor. Özellikle Apple kullanıcıları iPhone modellerinde ekran çift tık özelliğini kullanmak istiyorlar. Kullanıcı isteklerine dünya devi firmalar nasıl yanıt verecekler çok yakında göreceğiz.

Bu makalemizde sizlere bu özelliğe benzer bir uygulamadan bahsedeceğiz.

Tap Tap App uygulamasını kullanarak telefon ana ekranına gelen simge ile power tuşu kullanmadan telefonu uyku moduna alabilecek ve ekran kapalı konumdayken parmağınızı yukarı yönde ekrana sürterek kilit ekranını açabileceksiniz. Detaylı video linkte bulunmaktadır. Linkten uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar