İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Android Yeterli Depolama Alanı Yok Sorunu | Çözüm

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Bazen telefonumuzda yeterli depolama alanı olmasına rağmen Google Play Store‘dan uygulama indirirken “Yeterli depolama alanı yok” hatası alabiliyoruz. Bu hata genelde ön bellek dolu olduğunda karşımıza çıkabiliyor. Ön belleği temizlediğimizde hatayı giderebilir yada farklı bir iki yöntem daha denememiz gerekecektir. Biraz daha depolama alanı açmak gibi 🙂 Yada bir hafıza kartı almanızda problemi ortadan kaldırabilir. Neyse eldeki imkanlarla “android yeterli depolama alanı yok” sorununu çözmeye çalışalım.

Öncelikle kullanmadığımız uygulamaları telefonda tutmamız cihazı yavaşlatmaktan ve gereksiz veri depolamaktan başka bir işe yaramayacaktır. Bu sebeple ilk olarak son zamanlarda hiç kullanmadığınız ve artık ilginizi çekmeyen uygulamaları telefonunuzdan kaldırın.

Android Yeterli Depolama Alanı Yok Sorunu | Çözüm

İlk olarak Google Play Store ön belleğini temizleyelim.

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ Google Play Hizmetleri

→ Ön belleği temizle diyoruz.

İkinci olarak ;

→ Ayarlar 

→ Depolama

→ Ön belleğe alınan verilere tıklıyoruz ( Bu, Tüm uygulamaların ön bellek verilerini siler mesajı geliyor)

→ Tamam diyoruz.

İşlemler sonrasında “android yeterli depolama alanı yok” sorunu %90 ihtimalle düzelecektir. Uygulama indirmeye devam edebilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar