İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Apple Airpods’un Sahte Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Apple Airpods satın almayı düşünüyorsanız bir çok alternatif mağaza ve web sitesi arasında kararsız kalabilirsiniz. Bu kararsızlığın sebebi fiyatların çok farklılık göstermesidir. Peki Apple’ın web sitesinde diğer sitelere göre daha pahalı olan Airpods’un diğerlerinden farkı nedir? Daha doğrusu bir farkı var mıdır? Airpods orjinallik sorgulama nasıl yapılır?

Bu sorunun cevabı aslında net teknoloji firmaları yaptıkları kampanyalarda bir çok ekstra destek aldıkları için zaman zaman cihazları Apple’ın satış fiyatından daha ucuza satabiliyorlar. Bu durum ürünlerin çakma (sahte) olduğu anlamına gelmez. Ancak aklınıza yatmayacak oranda ciddi fiyat farklılıkları var ise burada şüphelenmekte yarar var. Özellikle siteden alışveriş yapan müşterilerin yorumlarını dikkatlice incelemenizi tavsiye ediyoruz. Her koşulda satın aldıktan sonra Airpods’un  orjinalliğini sorgulatmakta fayda var.  Peki AirPods’un çakma olduğu nasıl anlaşılır?

Apple’ın Checkcoverage adresinden AirPods 1, AirPods 2, AirPods 3 ve diğer Apple ürünlerinizin orjinalliğini seri numarası ile kontrol edebilirsiniz. Ürünün kutusundan seri numarasını öğrenebilirsiniz. Eğer “Lütfen geçerli bir seri numarası girin.” hatası alıyorsanız Airpods ürününüz orjinal değildir. Bazı ürünlerde sorgulama sonrasında bu ürün henüz piyasaya çıkmamıştır hatası alabilirsiniz. Bu durumda da maalesef almış olduğunuz ürün replika bir ürün olabilir.

Orjinal Airpods’larda sorgulama sonrasında garanti kapsamı ve süresi çıkmaktadır. Garanti bitiş tarihi ve kapsamını bu sorgulama sonrasında öğrenebiliriniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Onur

    Ekim 30, 2019 at 1:46 pm

    ben kullandım bunu piyasada ki en iyi ürün kalite bakımından diğer modeller i7 i9 i12 gibi değil ışık falan yok ambulans gibi gezmiyorsunuz kullandığınız da kablosuz şarj desteğine kadar var

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar