İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Apple Bluetooth aygıtlarınızın bağlantısı yarına kadar kesiliyor ne demek? Çözüm!

Apple iPhone kullanıcıları son gelen güncelleme ile birlikte Bluetooth kapalı konuma getirildiğinde "Bluetooth aygıtlarınızın bağlantısı yarına kadar kesiliyor" yazısı ile karşılaşmaya başladılar. Aygıtlarınızın bağlantısı yarına kadar kesiliyor ucu çok açık ve kafalarda soru işareti bırakan bir cümle oldu. Google aramalarında Apple Bluetooth bağlantısı neden kapatılamıyor cümlesi defalarca kez aratıldı.

Apple, iOS 11 ile birlikte bilgilendirme penceresi sunmaya başladı. Apple bununla birlikte iOS 11.2 ile artık Wi-Fi ve Bluetooth kablosuz bağlantılarını "Denetim Merkezi" üzerinden kapatmak isteyen kullanıcılar ufak bir uyarı penceresi çıkartıyor.

Bağlantılar denetim merkezi üzerindne direk kapatılamıyor. Denetim merkezi üzerinden WiFi ve Bluetooth bağlantısını kestiğinizde işlem askıya alınıyor. Kullanıcılar kablosuz bağlantı teknolojilerini tamamen kapatmak istiyorlarsa Ayarlar > Wi-Fi ya da Bluetooth yolunu izlemeleri gerekiyor.

Aksi taktirde Bluetooth yada WiFi tamamen kapanmayacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar