İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Apple Bluetooth aygıtlarınızın bağlantısı yarına kadar kesiliyor ne demek? Çözüm!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Apple iPhone kullanıcıları son gelen güncelleme ile birlikte Bluetooth kapalı konuma getirildiğinde "Bluetooth aygıtlarınızın bağlantısı yarına kadar kesiliyor" yazısı ile karşılaşmaya başladılar. Aygıtlarınızın bağlantısı yarına kadar kesiliyor ucu çok açık ve kafalarda soru işareti bırakan bir cümle oldu. Google aramalarında Apple Bluetooth bağlantısı neden kapatılamıyor cümlesi defalarca kez aratıldı.

Apple, iOS 11 ile birlikte bilgilendirme penceresi sunmaya başladı. Apple bununla birlikte iOS 11.2 ile artık Wi-Fi ve Bluetooth kablosuz bağlantılarını "Denetim Merkezi" üzerinden kapatmak isteyen kullanıcılar ufak bir uyarı penceresi çıkartıyor.

Bağlantılar denetim merkezi üzerindne direk kapatılamıyor. Denetim merkezi üzerinden WiFi ve Bluetooth bağlantısını kestiğinizde işlem askıya alınıyor. Kullanıcılar kablosuz bağlantı teknolojilerini tamamen kapatmak istiyorlarsa Ayarlar > Wi-Fi ya da Bluetooth yolunu izlemeleri gerekiyor.

Aksi taktirde Bluetooth yada WiFi tamamen kapanmayacaktır.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar