İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AQDC Coin Nedir? | AQUANEE Nedir? | aQDC Coin Hakkında Bilgiler

2021’den beri GameFi, “Oynatmak İçin Oyna” konseptiyle yavaş yavaş ana akıma girdi ve patlayıcı bir büyüme elde etti. Özellikle yeni oyun ekonomisi modelinin en tipik örneği olan Axie Infinity, “Play To Earn” modelini bir gecede dünya çapında popüler hale getirdi. 

Bununla birlikte, P2E modu, insanların oyun oynayarak ve NFT ticareti yaparak gelir elde etmelerini sağlayarak GameFi’nin geliştirme alanını açmasına rağmen, GameFi’nin gelişimi olarak geleneksel “Play To Earn” modunun iyileştirilmesi gerektiği yadsınamaz. Sonuç olarak, GameFi’ye gerçek bir “Oynat” özelliği vererek GameFi’nin oynanabilirliğini iyileştirmesi gerekiyor.

AQUANEE Nedir?

Bir blok zinciri oyun platformu üzerine kurulu büyük bir oyun ekosistemi olarak AQUANEE, oyun projesini, DEX ve NFT pazarlarını kapsayan çeşitli bir ekosistem aracılığıyla oyuncuların oyunun gerçek değerinin keyfini çıkarabilecekleri GameFi’yi inşa etmeyi ve böylece eğlencenin yanı sıra değer de yaratmayı amaçlıyor. .

Birçok Axie kart oyununun aksine, AQUANEE daha çok 3D Coin Master’ın blok zinciri versiyonu gibidir; bu sadece sosyal özellikleri güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda pazardaki rekabet gücünü büyük ölçüde geliştiren geleneksel SLG’nin klasik stratejik oyununu da miras alır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyun, Coin Master’ın oynanışına benzeyen deniz canlılarından ilham alan bir dünyada geçiyor, AQUANEE, oyuncuların bir PVP savaşına katılmak veya doğrudan ödüller kazanmak için yaklaşan maceralar için rastgele görevler seçmelerine yardımcı olmak için şanslı GAME’in rastgele adımlarını kullanıyor. Oyuna girmeden önce, oyuncu rastgele kuluçkaya yatırılan ve oyuncunun rastgele görevlerde jeton NEE ödülleri kazanmasına yardımcı olan belirli deneyim özellikleriyle doğan evcil hayvan AQUA’sını kuluçkaya yatırmalı ve geliştirmelidir.

Savaş moduna girerseniz, kendi krallığınızı inşa etmek ve sakinlerini savaştan ve yok olmaktan kurtarmak için hayatta kalma kaynakları elde etmek ve AQUANEE dünya kaynaklarını toplamak ve beslemek için AQUA yeterliliğinize dayalı olarak müfrezenizi ve savaş stratejilerinizi düzenlemeniz gerekecektir. 

AQUANEE’de oyuncular diğer oyuncuların bölgelerine saldırabilir, süslerini yok edebilir ve NEE kazanabilir veya topraklarında gömülü hazineleri kazarak “baskın” yapabilir. AQUANEE, oyunun sosyal doğasını geliştirmek için bu tür topluluk etkileşimini tanıtmaya devam edecektir.

Dürüst olmak gerekirse, GameFi bir bütün olarak hala çok basit ve ham, iyileştirilmesi gereken ekonomik bir model ve zengin bir oynanışa sahip geleneksel oyunlara kıyasla neredeyse hiç oynanabilir durumda değil.

AQDC Coin Nedir?

AQDC, AQUANEE oyunun yerel para birimidir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

AQDC Yorum:

AQUANEE, DeFi, NFT, metaverse vb. desteği ve kendine özgü ekonomik modeli ve GameFi yöntem inovasyonu (takım savaşı, VR/AR, vb.) ile geçmişten farklı yeni bir GameFi deneyimi yaratıyor. Bu tür bir etkileşim ve yüksek açıklık geleneksel oyunlarla gerçekleştirilemez. Bu nedenle, GameFi endüstrisinin gelişiminin iniş ve çıkışları göz önüne alındığında, AQUANEE’nin deneyi göz önünde bulundurulmaya değer.

AQDC Coin Bilgileri

AQDC Coin Nasıl Alınır?

AQDC ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve Cyrpto.com’dur. İşlem çiftleri, AQDC ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla AQDC coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...