İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AQDC Coin Nedir? | AQUANEE Nedir? | aQDC Coin Hakkında Bilgiler

2021’den beri GameFi, “Oynatmak İçin Oyna” konseptiyle yavaş yavaş ana akıma girdi ve patlayıcı bir büyüme elde etti. Özellikle yeni oyun ekonomisi modelinin en tipik örneği olan Axie Infinity, “Play To Earn” modelini bir gecede dünya çapında popüler hale getirdi. 

Bununla birlikte, P2E modu, insanların oyun oynayarak ve NFT ticareti yaparak gelir elde etmelerini sağlayarak GameFi’nin geliştirme alanını açmasına rağmen, GameFi’nin gelişimi olarak geleneksel “Play To Earn” modunun iyileştirilmesi gerektiği yadsınamaz. Sonuç olarak, GameFi’ye gerçek bir “Oynat” özelliği vererek GameFi’nin oynanabilirliğini iyileştirmesi gerekiyor.

AQUANEE Nedir?

Bir blok zinciri oyun platformu üzerine kurulu büyük bir oyun ekosistemi olarak AQUANEE, oyun projesini, DEX ve NFT pazarlarını kapsayan çeşitli bir ekosistem aracılığıyla oyuncuların oyunun gerçek değerinin keyfini çıkarabilecekleri GameFi’yi inşa etmeyi ve böylece eğlencenin yanı sıra değer de yaratmayı amaçlıyor. .

Birçok Axie kart oyununun aksine, AQUANEE daha çok 3D Coin Master’ın blok zinciri versiyonu gibidir; bu sadece sosyal özellikleri güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda pazardaki rekabet gücünü büyük ölçüde geliştiren geleneksel SLG’nin klasik stratejik oyununu da miras alır.

Oyun, Coin Master’ın oynanışına benzeyen deniz canlılarından ilham alan bir dünyada geçiyor, AQUANEE, oyuncuların bir PVP savaşına katılmak veya doğrudan ödüller kazanmak için yaklaşan maceralar için rastgele görevler seçmelerine yardımcı olmak için şanslı GAME’in rastgele adımlarını kullanıyor. Oyuna girmeden önce, oyuncu rastgele kuluçkaya yatırılan ve oyuncunun rastgele görevlerde jeton NEE ödülleri kazanmasına yardımcı olan belirli deneyim özellikleriyle doğan evcil hayvan AQUA’sını kuluçkaya yatırmalı ve geliştirmelidir.

Savaş moduna girerseniz, kendi krallığınızı inşa etmek ve sakinlerini savaştan ve yok olmaktan kurtarmak için hayatta kalma kaynakları elde etmek ve AQUANEE dünya kaynaklarını toplamak ve beslemek için AQUA yeterliliğinize dayalı olarak müfrezenizi ve savaş stratejilerinizi düzenlemeniz gerekecektir. 

AQUANEE’de oyuncular diğer oyuncuların bölgelerine saldırabilir, süslerini yok edebilir ve NEE kazanabilir veya topraklarında gömülü hazineleri kazarak “baskın” yapabilir. AQUANEE, oyunun sosyal doğasını geliştirmek için bu tür topluluk etkileşimini tanıtmaya devam edecektir.

Dürüst olmak gerekirse, GameFi bir bütün olarak hala çok basit ve ham, iyileştirilmesi gereken ekonomik bir model ve zengin bir oynanışa sahip geleneksel oyunlara kıyasla neredeyse hiç oynanabilir durumda değil.

AQDC Coin Nedir?

AQDC, AQUANEE oyunun yerel para birimidir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

AQDC Yorum:

AQUANEE, DeFi, NFT, metaverse vb. desteği ve kendine özgü ekonomik modeli ve GameFi yöntem inovasyonu (takım savaşı, VR/AR, vb.) ile geçmişten farklı yeni bir GameFi deneyimi yaratıyor. Bu tür bir etkileşim ve yüksek açıklık geleneksel oyunlarla gerçekleştirilemez. Bu nedenle, GameFi endüstrisinin gelişiminin iniş ve çıkışları göz önüne alındığında, AQUANEE’nin deneyi göz önünde bulundurulmaya değer.

AQDC Coin Nasıl Alınır?

AQDC Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Joystick.club ile oyun oynayın ve kripto kazanın. Bitcoin Cash ağı için düşük ücretli bir yan zincir olan smartBCH’deki ilk blok zincir arcade sistemidir. Eski atari...

Kripto Para

STEPG, solana ekosistemi üzerine kurulan Move-to-Earn projesidir. Bu Web3 uygulaması, spor ayakkabı veya egzersiz tutkunlarının kendi adımlarından yararlanabileceği sosyalleşme, sağlık ve para kazanma öğelerini...

Kripto Para

2017’den beri Blockchain House ekibi, kripto para birimi projeleri için piyasa yapıcı hizmetler sunuyor. Piyasa yapıcılar ekibinin dahili desteği için uzun yıllar süren yazılım geliştirmenin...

Kripto Para

WeWay, içerik oluşturucular, ünlüler ve hayranları için çok zincirli bir belirteç ve NFT Marketplace ile bir eğlence ekosistemidir. WeWay, türünün ilk örneği Influencer Metaverse’i oluşturmayı...