İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ASTO Coin Nedir? | Altered State Machine Nedir? | ASTO Yorum

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi Olmayan Protokol’dür.

Yapay zeka ajanlarının birbirleriyle rekabet ettiği, etkileşime girdiği ve insan aktörleri desteklediği yeni nesil meta evrenler ve oyunlar geliyor.

ASM; oyunlar, finansal uygulamalar, sanal asistanlar, çevrimiçi dünyalar ve çok daha fazlası için temsilciler oluşturmak üzere kullanılabilir.

ASM Nasıl Çalışır?

NFT’ler tarafından tanımlanan AI Aracıları

ASM platformu, herhangi bir uygulamaya (örneğin: oyun, metaverse, finansal) bir NFT olarak sahip olunan Yapay Zeka Aracıları oluşturma yeteneği sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Her Ajan, Ajanın çekirdeğini oluşturan bir Beyin kombinasyonu ile temsil edilir; Temsilcinin öğrendiği davranış stratejilerini depolayan anılar (AI model eğitimi); ve fiziksel nitelikleri (neye benzediğini ve nasıl çalıştığını) kodlayan bir Form . Ayrıca ASM protokolü, diğer üçüncü taraf “form” projelerini (Meebits veya Bored Apes gibi) NFT’lerini bir ASM aracısı içerecek şekilde yükseltmeye davet edebilir.

Yapay Zeka Temsilcisi Eğitimi

ASM’deki ajanlar “Spor Salonlarında” eğitilebilirler. Spor salonları, belirli bir ASM uygulaması (ör. popüler bir oyun veya DeFi pazarları için bir ticaret botu) için eğitim algoritmaları çalıştırmayı seçen, ağa bağlı GPU bulut bilgi işlem sağlayıcılarıdır (madencilere benzer). Sahipler, ASTO belirteçlerini kullanarak eğitim için ödeme yapar.

ASM, donanım sahiplerinin spor salonlarına sağlanan GPU süresini oluşturması, yönetmesi ve bundan kâr etmesi için çerçeveler sağlar.

ASM, POW’dan POS şemalarına geçişten etkilenebilecek madenciler için yararlı işler sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Mülkiyet, Ticaret ve Pazar Yerleri

Aracılara (bireysel veya ortaklaşa) sahip olunabilir ve NFT pazaryerlerinde alınıp satılabilir. ASTO belirteci aracıları geliştirmek için kullanılabilir ve bu iyileştirmeler takas edilebilir veya satılabilir. Bu, ASM’nin birçok farklı metaverse, oyun ve finansal uygulamanın yanı sıra zamanla açıklayacağımız bir dizi başka kullanım durumunda geniş bir merkezi olmayan ekonomiye güç sağlayabileceği anlamına gelir.

ASTO Coin Nedir?

ASTO, ASM ekosistemi için bir yönetişim belirtecidir. Altered State Machine platformu, ASTO Token tarafından desteklenmektedir. Bu belirteç, Altered State DAO’yu yönetmek ve ekonomiyi yönlendirmek için kullanılır. Kullanımları arasında yeni Temsilciler oluşturma (basma), Temsilciler eğitimi, Temsilciler arası işlemler, likidite madenciliği, oyna ve kazan ve daha fazlasını içerir.

Kullanım Örnekleri

ASTO’nun kullanım durumları şunlardır:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Yönetişim (ASM DAO için teklifler oluşturma ve oylama)
  • Yapay Zeka Temsilcisi Eğitimi
  • ASM evren dünyasında Basım Aracısı NFT’leri
  • ASM dışı evren dünyalarında Basım Aracısı NFT’leri
  • Güçlendirmeler, anlık iyileştirmeler, öğeler ve dış görünümler

ASTO sahipleri, jetonlarını kullanarak ve protokol ve oyunlardaki etkinliklere katılarak ödüller kazanabilecekler.

ASTO coin toplam arz miktarı 2.384.000.000 ASTO olacaktır. ASTO Coin Telegram kanalı ve Twitter sayfasına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Bu kanallar aracılığı ile ASTO coin yorumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

ASTO Coin Bilgileri

ASTO Coin Nasıl Alınır?

ASTO ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, MEXC, CoinEx ve Bilaxy‘dir. İşlem çiftleri, ASTO ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ASTO coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...