İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Asus Access Point kurulumu!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Kablosuz modemleri daha geniş alanlarda kullanmak için mutlaka Access point yada router kullanmamız gerekiyor. Bu noktada kullanıcıların çoğu Access point kurulumda sıkıntı yaşıyorlar. Bu makalemizde Asus Access Point kurulumunu sizlere anlatacağız.

Asus Access Pointlerde arayüz Türkçe olduğundan kullanımı diğer modellere göre biraz daha basittir. 

Asus Access Point kolay kurulumu;

→ Asus marka Access Point cihazımızı modeme uygun mesafede konumlandırıp elektriğe bağlıyoruz

→ Telefon yada bilgisayarımızdan kablosuz olarak Access Point cihazına bağlanıyoruz ( Kablosuz ağ arama yaptığımızda cihazın ismi çıkacaktır )

→ Bağlantı yapıldıktan sonra Web Tarayıcısında adres satırına 192.168.1.1 yazıyoruz ve Asus Access Point giriş ekranı açılıyor

→ Giriş ekranında kullanım klavuzundaki kullanıcı adı ve şifreyi girerek arayüze bağlanıyoruz ( Admin, Admin olarak geliyor )

→ Sol menüden Ağ Araçları sekmesini seçiyoruz.

→ Seçeneklerden Yineleyici Mod seçeneğini seçiyoruz

→ Karşımıza çevreki kablosuz modem bağlantıları çıkacaktır. Buradan kendi modemimizi seçip şifre girdikten sonra Kaydet diyoruz.

Asus Access Point kurulumunu bitirdik eğer farklı bir şifre kullanmak istiyorsak arayüzde sol taraftaki menüden Kablosuz seçenğini seçerek buradaki Ağ Şifresini değiştirebiliriz. Asus Access Point cihazlarında bağlantı sorunu yaşıyorsanız bize yorum kısmından yazabilirsiniz. Asus access point bağlantı kopmalarının sebibi bir sonraki makalemizde paylaşacağız.

 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar