İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ATEAM Coin Nedir? | AmazingTeamDAO Nedir? | Yorum

ADOGE, rüzgar ve ateş anakarasında yaşıyor ve bu kıtadaki en bol kaynak kripto para birimidir. Bu kaynaklar ADOGE’nin en yakın arkadaşlarıdır; ADOGE onları korumak için çok çalışacak, ADOGE bir güne kadar mutlu bir hayat yaşayacak.

Evil Dogs, ADOGE’daki kripto zenginliklerini araştırdı ve kontrol ettikleri kaynakları kapmak için akın etti. Çocukların silah taşıma ve yabancı güçlerle savaşma zamanı. Her kimsen, gel ve evimizi koru!

ATEAM Coin Nedir?

ATEAM, ADOGE jetonunun yönetim jetonunun yanı sıra ADOGE oyununun, Metaverse blok zinciri oyununun uygulama jetonudur. Oyuncular karakterleri toplayabilir, günlük madencilik görevini tamamlayabilir.

Maksimum arz miktarı 100.000 jeton ile sınırlandırılmıştır. ATEAM geleceği ön görerek jeton basımını sınırlı tutup yatırımcılara bu konuda güven aşılamayı hedeflemiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ATEAM Coin Yorum

ATEAM, henüz hiçbir borsada listelenmiyor. Gate.io borsasında 48 saatlik ön satış sürecini tamamlandıktan sonra USDT listesine eklenecek ve yeni bir yolculuğa başlayacaktır. Özellikle maksimum arz miktarının düşük olması kullanıcıların ilgisini çekebilir. Bu az sayıdaki kripto paraya sahip olmak isteyecek yatırımcılar olacaktır.

ATEAM Coin Bilgileri

ATEAM Coin Nasıl Alınır?

ATEAM ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, ATEAM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ATEAM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...