İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ATEAM Coin Nedir? | AmazingTeamDAO Nedir? | Yorum

ADOGE, rüzgar ve ateş anakarasında yaşıyor ve bu kıtadaki en bol kaynak kripto para birimidir. Bu kaynaklar ADOGE’nin en yakın arkadaşlarıdır; ADOGE onları korumak için çok çalışacak, ADOGE bir güne kadar mutlu bir hayat yaşayacak.

Evil Dogs, ADOGE’daki kripto zenginliklerini araştırdı ve kontrol ettikleri kaynakları kapmak için akın etti. Çocukların silah taşıma ve yabancı güçlerle savaşma zamanı. Her kimsen, gel ve evimizi koru!

ATEAM Coin Nedir?

ATEAM, ADOGE jetonunun yönetim jetonunun yanı sıra ADOGE oyununun, Metaverse blok zinciri oyununun uygulama jetonudur. Oyuncular karakterleri toplayabilir, günlük madencilik görevini tamamlayabilir.

Maksimum arz miktarı 100.000 jeton ile sınırlandırılmıştır. ATEAM geleceği ön görerek jeton basımını sınırlı tutup yatırımcılara bu konuda güven aşılamayı hedeflemiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ATEAM Coin Yorum

ATEAM, henüz hiçbir borsada listelenmiyor. Gate.io borsasında 48 saatlik ön satış sürecini tamamlandıktan sonra USDT listesine eklenecek ve yeni bir yolculuğa başlayacaktır. Özellikle maksimum arz miktarının düşük olması kullanıcıların ilgisini çekebilir. Bu az sayıdaki kripto paraya sahip olmak isteyecek yatırımcılar olacaktır.

ATEAM Coin Bilgileri

ATEAM Coin Nasıl Alınır?

ATEAM ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, ATEAM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ATEAM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...