İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Azuki Coin Nedir? | Azuki Coin Hakkında Merak Edilenler

Azuki, Ocak 2022’de Ethereum Blockchain’de başlatılan 10.000 anime temalı avatardan oluşan NFT Art koleksiyonudur. Bu avatarların nadirliklerini belirleyen benzersiz bir dizi özelliği, silahı ve arka planı vardır. Azuki şu an itibariyle yalnızca OpenSea ve LookRare pazaryerlerinde mevcuttur.

Azuki NFT, merkezi olmayan bir metaverse oluşturmaya adanmış Los Angeles merkezli bir girişim olan Chiru Labs tarafından piyasaya sürüldü. Chiru Labs, kripto para birimi, teknoloji ve oyun alanlarında farklı uzmanlıkları paylaşan 4 isimsiz kurucu ortaktan oluşmaktadır .

Azuki NFT, kurucu ortaklardan biri olan Zagabond tarafından yönetiliyor ve ünlü atış e-spor oyunu Overwatch’ın kavramsal sanatçısı olan Steamboy, yani Arnold Tsang tarafından ortaklaşa destekleniyor. 

Azuki Coin Nedir?

Azuki ekosistemin vaz geçilmezi olarak basılmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Azuki Coin Bilgileri

Azuki Coin Nasıl Alınır?

Azuki ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io dur. İşlem çiftleri, Azuki ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla Azuki coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....