İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Azuki Coin Nedir? | Azuki Coin Hakkında Merak Edilenler

Azuki, Ocak 2022’de Ethereum Blockchain’de başlatılan 10.000 anime temalı avatardan oluşan NFT Art koleksiyonudur. Bu avatarların nadirliklerini belirleyen benzersiz bir dizi özelliği, silahı ve arka planı vardır. Azuki şu an itibariyle yalnızca OpenSea ve LookRare pazaryerlerinde mevcuttur.

Azuki NFT, merkezi olmayan bir metaverse oluşturmaya adanmış Los Angeles merkezli bir girişim olan Chiru Labs tarafından piyasaya sürüldü. Chiru Labs, kripto para birimi, teknoloji ve oyun alanlarında farklı uzmanlıkları paylaşan 4 isimsiz kurucu ortaktan oluşmaktadır .

Azuki NFT, kurucu ortaklardan biri olan Zagabond tarafından yönetiliyor ve ünlü atış e-spor oyunu Overwatch’ın kavramsal sanatçısı olan Steamboy, yani Arnold Tsang tarafından ortaklaşa destekleniyor. 

Azuki Coin Nedir?

Azuki ekosistemin vaz geçilmezi olarak basılmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Azuki Coin Bilgileri

Azuki Coin Nasıl Alınır?

Azuki ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io dur. İşlem çiftleri, Azuki ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla Azuki coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...