İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

AZY Coin Nedir? | Amazy Platformu: Taşı Ve Kazan

Amazy(AZY) Defi ve web3 dünyasını basit, anlaşılır ve eğlenceli bir şekilde keşfetmek için milyonlarca insanı bir araya getirmeyi hedefliyor. Ekip dünyayı daha iyiye doğru değiştiren mutlu, sağlıklı, proaktif ve finansal olarak bağımsız katılımcılardan oluşan bir topluluk oluşturmak için yola çıktı.

AMAZY Platformu

AMAZY’yi oluşturan çeşitli ürünler arasında uyumluluğu sağlayan bir dizi teknolojiyi ve özelliği temsil eder. Bu platforma dayalı olarak, AMAZY ekibi çeşitli trend uygulamaları geliştirecek ve yayınlayacaktır. Ayrıca AMAZY’nin yeni geliştiricileri çekmek için bir ortam ve bağımsız ekiplerden uygulamaları barındırmak için bir platform olabileceğine inanılıyor.

Platform, her üründen kullanım için küçük bir ücret alır (örneğin, pazar komisyonları) ve bu gelir topluluk hazinesine gider.

Taşı ve kazan modeline dayalı bir uygulama , küresel AMAZY ekosistemindeki ilk adımdır. Oyna ve kazanın aksine, bu model oyuna değil, kullanıcının ekosisteme ve topluluğa katkılarından dolayı ödüllendirildiği sağlık ve fitness alışkanlıklarına odaklanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Platform ve Uygulamalar, sektördeki en iyi uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. AMAZY’nin Kurucu Ortağı Artem Nikolaev, Azur Games’in kurucu ortağıdır. Azur, 1000 başarılı uygulama ve oyun geliştirdi ve piyasaya sürdü. Birçok proje, şirketi mobil cihazlar için indirilen oyun sayısı açısından dünyadaki ilk 3’e sağlam bir şekilde yerleştiren büyük bir başarı elde etti!

Toplum ve Ekonomi

Herhangi bir projenin en değerli bileşeni insanlardır. Blockchain ve dijital varlıklar dünyasındaki bilgi ve becerilerden bağımsız olarak herkes platformun uygulamalarının aktif bir kullanıcısı olabilir. AMAZY, eğitim materyallerinin herkes için basit ve anlaşılır bir biçimde ücretsiz olarak sağlanacağı kendi Akademisini kuruyor.

Proje, çok sayıda Influencer, yaşam tarzı blogcuları ve kanaat önderlerini toplam 700 milyondan fazla abonesiyle bir araya getiriyor. Hepsi kendi topluluklarını oluşturmayı çoktan başardılar ve şimdi AMAZY birleşik bir topluluk oluşturmak için hepsine katılıyor.

Tüm AMAZY uygulamaları, alıştığımız birçok uygulamanın aksine, herkesin varlıklarına gerçekten sahip olabileceği ve bunların ticaretini yapabileceği , açık, kullanıcıya ait bir Blockchain ekonomisine dayanır. AMAZY’de kullanıcılar, özgür bir ekonomik sistem ve diğer kullanıcıların talepleri sayesinde gerçek parasal değeri olacak kaynaklar kazanırken eğlenebilir veya iddialı hedeflere doğru çalışabilir.

AZY Token Sahipleri

Herkes bir borsada satın alarak veya AMAZY platform uygulamalarını kullanarak ödül olarak alarak AZY token sahibi olabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

AZY yönetişim jetonunun sınırlı bir kaynağı vardır, yani jeton sayısı kesinlikle sınırlıdır. AMAZY hazinesinden gelen fonların çoğu, AZY jetonunun değerini artırmak için tahsis edilir.

Jetonların AZY sahiplerine dağıtılması ve AZY jetonlarının kullanılması sonrası belirli bir kısmın yakılması yoluyla değerlenmesi planlanıyor. (yakma, jetonları piyasa fiyatından satın almak ve onları yok etmek anlamına gelir, bu da jeton arzını azaltır ve fiyatın artmasına yardımcı olur).

AZY aracılığıyla , AMAZY kademeli olarak merkezi olmayan, topluluğa ait bir kuruluş haline gelecektir. Bu süreç, AZY’nin oyunculara ve paydaşlara dağıtılmasıyla gerçekleşir ve proje ekibinin token sahipliği zamanla daha az konsantre hale gelir.

Gelecekte, AZY sahipleri, AMAZY platformuna yeni uygulamalar ekleyip eklememeye ve hazineden varlıkları dağıtmaya oy vererek karar verebilecekler .

AZY Coin Nedir?

AZY, AMAZY evreninde bir BEP-20 yönetişim simgesidir. AZY sahipleri, jetonlarını platformda paylaştırırlarsa ödül talep edebilecekler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

AMAZY platformundaki uygulamaların kullanıcıları, özel ödüller olarak AZY jetonlarını alabilir.

AZY tokeninin amacı, AMAZY platformunun büyümesi ve gelişmesiyle elde edilen ödülleri AZY tokeninin kullanıcıları, geliştiricileri ve istifleyicileri arasında dağıtmaktır. Gelecekte, AMAZY’nin mülkiyetini ve yönetimini merkezden uzaklaştırmak amaçlanmaktadır.

AMAZY, platform gelirini aşağıdaki gibi gelirlerle bir topluluk hazinesinde biriktirir:

  • Tüm AMAZY ticaret platformu işlemlerinin % 5’i.
  • AZY’nin uygulamadaki masraflarının bir kısmı.
  • Bölümde açıklanan diğer gelir kaynakları gelecekte eklenecektir.

AZY Coin Bilgileri

AZY Coin Nasıl Alınır?

AZY ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, OKX, ByBit, BitMart ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, AZY ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla AZY coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...