İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BAJU Coin Nedir? | Bajun Network Nedir? | BAJU Projesi

Bir Kusama parachain üzerinde çalışacak olan Bajun Ağı, Ajuna için Kanarya Ağı olacak ve BAJU belirteci tarafından beslenecek. 

Bajun Ağı tamamen işlevsel olacak ve oyunlara ev sahipliği yapacak. Esas olarak yeni Ajuna özelliklerini, hizmetlerini ve işlevlerini test etmek ve tanıtmak için kullanılacaktır. Bu, geliştirme ve test için hızlı hareket eden bir ortam sağlayacaktır. 

Bajun Network ayrıca daha küçük oyun stüdyolarını ve hatta küçük oyun geliştirici gruplarını desteklemek için çok daha kolay bir slot kiralama stratejisine sahiptir. Tamamen işlevsel bir ağ üzerinde yeni tür oyun konseptlerini takip etmek ve yeni özellikler ve işlevler sunmak için kullanılabilecek yaratıcı bir ortam olması amaçlanmıştır.

Ajuna Network’te bir slot kazanmak için başarılı testler ve yeterli ilgi ve teşhir elde ettikten sonra, oyunlar büyük olasılıkla Bajun Network’ten Ajuna Network’e taşınacaktır. Bununla birlikte, bir oyun motorunu veya daha sonra Ajuna’da bir parachain oyun yuvasını güvence altına almak için yeterli teşhire sahip olmayan daha küçük oyunlar da Bajun Ağında kalabilir ve burada sağlanan tüm işlevsellik ve hizmetlerden yararlanabilir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

BAJU Coin Bilgileri

BAJU Coin Nasıl Alınır?

BAJU ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, BAJU ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla BAJU coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....