İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BAJU Coin Nedir? | Bajun Network Nedir? | BAJU Projesi

Bir Kusama parachain üzerinde çalışacak olan Bajun Ağı, Ajuna için Kanarya Ağı olacak ve BAJU belirteci tarafından beslenecek. 

Bajun Ağı tamamen işlevsel olacak ve oyunlara ev sahipliği yapacak. Esas olarak yeni Ajuna özelliklerini, hizmetlerini ve işlevlerini test etmek ve tanıtmak için kullanılacaktır. Bu, geliştirme ve test için hızlı hareket eden bir ortam sağlayacaktır. 

Bajun Network ayrıca daha küçük oyun stüdyolarını ve hatta küçük oyun geliştirici gruplarını desteklemek için çok daha kolay bir slot kiralama stratejisine sahiptir. Tamamen işlevsel bir ağ üzerinde yeni tür oyun konseptlerini takip etmek ve yeni özellikler ve işlevler sunmak için kullanılabilecek yaratıcı bir ortam olması amaçlanmıştır.

Ajuna Network’te bir slot kazanmak için başarılı testler ve yeterli ilgi ve teşhir elde ettikten sonra, oyunlar büyük olasılıkla Bajun Network’ten Ajuna Network’e taşınacaktır. Bununla birlikte, bir oyun motorunu veya daha sonra Ajuna’da bir parachain oyun yuvasını güvence altına almak için yeterli teşhire sahip olmayan daha küçük oyunlar da Bajun Ağında kalabilir ve burada sağlanan tüm işlevsellik ve hizmetlerden yararlanabilir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

BAJU Coin Bilgileri

BAJU Coin Nasıl Alınır?

BAJU ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, BAJU ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla BAJU coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...