İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Bimcell Paket Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

BİM Birleşik Mağazalar Zinciri bünyesinde 2012 yılında kurulan Bimcell özellikle uygun fiyat ve tarifeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Türk Telekom altyapısı ile hizmet veren Bim, marketlerinde olduğu gibi, yüksek indirim politikasını Bimcell ile devam ediyor. Bu noktada Bimcell ile paket alan kullanıcıların merak ettikleri birçok soru ortaya çıkıyor. Bunlardan birincisi Bimcell paket sorgulama olmaktadır. Kullanıcılar paketleri ne kadar kullandıklarını ve ne kadar kullanım hakkı kaldığını güncel olarak öğrenmek istemektedir. Bimcell bu sorgulamlar için birçok kolaylık getirmiştir.

Bimcell Paket Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Bimcell kullanıcılarına faturasız hatlar konusunda hizmet vermektedir. Verdiği tüm ürünler faturasız tarifelerdir. Faturalı hat seçeneği olmayan firmanın TL yüklemeleri Bim Marketleri üzerinden yapılabilmektedir.

Bimcell paket ve tarife sorgulama işlemleri en çok merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Bu sorunun iki cevabı bulunmaktadır. Bunlardan birincisi telefonun arama ekranında sorgulama yapmak, ikincisi ise sesli arama ile örenmek. Telefonun arama sayfasından öğrenmek için yapılması gereken *123# tuşlarına basmak. Daha sonra arama tuşuna basmak. Bu şekilde ekrana başta Bimcell internet sorgulama sonucu olmak üzere diğer kalan tüm kullanım miktarları gelecektir.

Diğer bir yöntem ise sesli yanıt sistemini kullanmaktır. Bu yol için yapılması gereken ise Bimcell 9333 sesli yanıt servisini aramak olacaktır. Bu arama ile birlikte kalan miktarların tamamı sizlere sesli olarak bildirilecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Dost Paket Sorgulama İşlemleri

Bimcell bakiye sorgulama yollarında bir diğeri ise Dost Paket Sorgulama işlemleridir. Bunun için de yapılması gereken işlemler oldukça kolaydır.

  • Dost S Paketi için KALAN DOST S
  • Dost M Paketi için KALAN DOST M
  • Dost L Paketi için KALAN DOST L
  • Dost XL Paketi için KALAN DOST XL yazıp 4551’e kısa mesaj atabilirsiniz.

Tüm bunların yanında TL yüklemeleri nerede yapılır sorusu da merak edilen bir diğer sorudur. TL yüklemeleri 3 şekilde yapılabilmektedir.

  • Müşteri hizmetleri üzerinden,
  • Resmi internet sitesi üzerinden,
  • Bim mağazaları aracılığı ile yükleme yapmak mümkündür.

TL yükleme işlemleri paketin bitimi sonrasında yapıldığında paket otomatik olarak yenilenecektir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar