İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Bir Ortamda Dinlediğim şarkıyı nasıl bulurum?

Dinlediğim şarkıyı nasıl bulurum? Bir ortamda çalan şarkının ismi nasıl bulunur? Çalan yabancı şarkının ismini nerden bulabilirim? Dinlediğim şarkıyı nereden indirebilirim?

Hepimizin zaman zaman başlına gelmiştir. Gittiğimiz bir kafe içerisinde yada bir alışveriş mağazasında bir şarkıyı çok beğeniriz ama ismini bulamayız. Bu tarz durumlarda genellikle şarkının sözlerinden şarkının ismini bulmaya çalışırız. Dinlediğimiz şarkı yabancı ise işimiz biraz daha zorlaşıyor.

Aslında bu tarz durumlar düşünülerek geliştirilen bir uygulama mevcut. Shazam uygulaması sayesinde ortamda çalan şarkıyı anında bulabilirsiniz. Dinlediğiniz şarkıyı Shazam uygulamasına bir süre dinletin ve şarkının ismini anında öğrenin.

Müzik keşfi için kullanılan Shazam uygulaması bir çok kişi tarafından hala bilinmiyor. Biz bu başarılı uygulamanın tanıtımını ücretsiz olarak yaparak daha fazla kullanıcıyı bilgilendirmeyi planlıyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Google Play Store : İndir

App Store : İndir

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 1, 2018 at 9:21 pm

    müzik severlerin işine yarar denemekte fayda var

  2. mirxan

    Ekim 24, 2018 at 2:51 pm

    kütfen lütfen soyleyin neden gonderemiyorum tik tokda ozel mesaj devre dışı beakıldı diyo lütfen

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar