İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Bir Ortamda Dinlediğim şarkıyı nasıl bulurum?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Dinlediğim şarkıyı nasıl bulurum? Bir ortamda çalan şarkının ismi nasıl bulunur? Çalan yabancı şarkının ismini nerden bulabilirim? Dinlediğim şarkıyı nereden indirebilirim?

Hepimizin zaman zaman başlına gelmiştir. Gittiğimiz bir kafe içerisinde yada bir alışveriş mağazasında bir şarkıyı çok beğeniriz ama ismini bulamayız. Bu tarz durumlarda genellikle şarkının sözlerinden şarkının ismini bulmaya çalışırız. Dinlediğimiz şarkı yabancı ise işimiz biraz daha zorlaşıyor.

Aslında bu tarz durumlar düşünülerek geliştirilen bir uygulama mevcut. Shazam uygulaması sayesinde ortamda çalan şarkıyı anında bulabilirsiniz. Dinlediğiniz şarkıyı Shazam uygulamasına bir süre dinletin ve şarkının ismini anında öğrenin.

Müzik keşfi için kullanılan Shazam uygulaması bir çok kişi tarafından hala bilinmiyor. Biz bu başarılı uygulamanın tanıtımını ücretsiz olarak yaparak daha fazla kullanıcıyı bilgilendirmeyi planlıyoruz.

Google Play Store : İndir

App Store : İndir

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 1, 2018 at 9:21 pm

    müzik severlerin işine yarar denemekte fayda var

  2. mirxan

    Ekim 24, 2018 at 2:51 pm

    kütfen lütfen soyleyin neden gonderemiyorum tik tokda ozel mesaj devre dışı beakıldı diyo lütfen

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar