İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Bir Sabit Disk Sorunu Windows’un Başlamasını Engelliyor Hatası | Çözüm

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Bilgisayarınızı açmaya çalıştığınızda “Bir sabit disk sorunu Windows’un başlamasını engelliyor” hatasını aldıysanız biraz canınız sıkılacak demektir. Bir Sabit Disk Sorununa dizüstü bilgisalar’da çok sık karşılaşılmakla birlikte uzun yıllar kullanılan masaüstü bilgisayarlarda da sıkça rastlanmaktadır.

Öncelikle bu problemden kurtulmak için ilk olarak bilgisayarın içini açıp harddiskinizi çıkartıp soketini temizledikten sonra tekrar takın. Masaüstü bilgisayarlarda Sata portunu ve sata kablosunu değiştirmekte yarar var. Daha sonra yeniden başlatın giriş birimleri ile alakalı bir sıkıntı var ise hata düzelecektir.

Hata hala devam ediyor ise elimizde bir Windows Cd’si var ise Windows onarımını deneyebiliriz. Bu denemeden sonra bilgisayarımızı güvenli mod’da başlatarak yapılandırmayı tamamlamamız gerekiyor. Daha sonra Windows açılacaktır.

Bu iki yöntemi de denedik ve hala “Bir sabit disk sorunu Windows’un başlamasını engelliyor”  hatası devam ediyor ise üzgünüz Harddisk tamamen bozulmuş demektir. Yeni bir harddisk almadan sorun çözülmeyecektir.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. efe

    Haziran 7, 2019 at 11:41 am

    off hepsini denedim gene olmadı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar