İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Black Stallion (BS) Coin Nedir? | BS Coin Hakkında Bilgiler

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın üzerine monte edilmiş çeşitli yardımcı ve yardımcı silahlar ve tankları korumak için bir dizi dron gibi tüm silahlar NFT’ler içerir.

Black Stallion ve BS Token, üçüncü nesil bir Blockchain Staking havuzu geliştirerek kullanıcılara BS Token ve diğer bazı kripto para birimlerini stake etme olanağı sağlayacaktır.

Ayrıca Black Stallion, kendi özel şirketinin cüzdanını geliştirmiştir. Kullanıcılar, BS tokenlerini BS cüzdanı aracılığıyla saklayabilecek ve aynı anda Black Stallion ekosisteminde kolay, hızlı ve düşük işlem ücretleri ile etkileşimde bulunabilecek ve işlem yapabilecekler.

BS, misli olmayan jetonlar için lider pazar yeridir. Platform, kullanıcıların ikincil pazarda NFT alıp satmalarına ve ayrıca birincil pazarda satmak üzere kendi NFT koleksiyonlarını oluşturmalarına olanak tanır. İhtiyacınız olan NFT’leri bulmanıza yardımcı olacak bir filtre özelliği ile BS pazarında gezinmek kolaydır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BS Coin Nedir?

BS, Black Stallion Jetonunu temsil eder. Kullanıcılar, BS Jetonlarını kullanarak Black Stallion Gaming Marketplace’i temsil edecek özel bir MBG Marketplace’te etkileşimde bulunabilecek ve işlem yapabilecek.

BS Coin Bilgileri

BS Coin Nasıl Alınır?

BS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, BS ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla BS coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Angola Projesi, blockchain tabanlı Web3.0 Yaratıcı Ekonomi üzerine inşa edilmiş bir sosyal NFT sistemidir. Amacı, insanların günlük yaşamlarında NFT içerikleri oluşturmalarını sağlayarak NFT’nin ana...