İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Black Stallion (BS) Coin Nedir? | BS Coin Hakkında Bilgiler

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın üzerine monte edilmiş çeşitli yardımcı ve yardımcı silahlar ve tankları korumak için bir dizi dron gibi tüm silahlar NFT’ler içerir.

Black Stallion ve BS Token, üçüncü nesil bir Blockchain Staking havuzu geliştirerek kullanıcılara BS Token ve diğer bazı kripto para birimlerini stake etme olanağı sağlayacaktır.

Ayrıca Black Stallion, kendi özel şirketinin cüzdanını geliştirmiştir. Kullanıcılar, BS tokenlerini BS cüzdanı aracılığıyla saklayabilecek ve aynı anda Black Stallion ekosisteminde kolay, hızlı ve düşük işlem ücretleri ile etkileşimde bulunabilecek ve işlem yapabilecekler.

BS, misli olmayan jetonlar için lider pazar yeridir. Platform, kullanıcıların ikincil pazarda NFT alıp satmalarına ve ayrıca birincil pazarda satmak üzere kendi NFT koleksiyonlarını oluşturmalarına olanak tanır. İhtiyacınız olan NFT’leri bulmanıza yardımcı olacak bir filtre özelliği ile BS pazarında gezinmek kolaydır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BS Coin Nedir?

BS, Black Stallion Jetonunu temsil eder. Kullanıcılar, BS Jetonlarını kullanarak Black Stallion Gaming Marketplace’i temsil edecek özel bir MBG Marketplace’te etkileşimde bulunabilecek ve işlem yapabilecek.

BS Coin Bilgileri

BS Coin Nasıl Alınır?

BS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, BS ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla BS coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...