İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

BlackBerry Ekran Görüntüsü Alma [ÇÖZÜM]

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Türkiye’de bir zamanların en popüler telefon şirketlerinden bir tanesi olan BlackBerry her ne kadar popülerliğini yitirsede hala hale hazırda BlackBerry marka telefon kullanan binlerce kullanıcı var. Bu makalemizde BlackBerry marka telefonlarda ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda açıklık getireceğiz.

Öncelikle BlackBerry marka telefonlar model model birbirine göre çok farklılık gösterebiliyor. Bu farklılıklar ekran görüntüsü alma gibi işlemleride etkiliyor. BlackBerry telefonların bir çoğunda diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi Power Tuşu + Ses Kısma Tuşuna aynı anda basıldığında ekran görüntüsü alınıyor.

BlackBerry telefonlarda tuşları kullanmadan ekran görüntüsü almak için telefonunuza Notable adındaki uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulama telefona yüklendiğinde ekranın üst kısmında minik bir ekran görüntüsü alma simgesi beliriyor. Bu simgeye tıkladığınızda tek dokunuş ile ekran görüntüsü alabiliyorsunuz.

BlackBerry Z10, Z20, Z30, Classic, Priv, Key2, Passport modellerinde ekran görüntüsü almak için herhangi bir uygulama yüklemeden Power Tuşu + Ses Kısma Tuşuna aynı anda basılı tutarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar