İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

BlackBerry Ekran Görüntüsü Alma [ÇÖZÜM]

Türkiye’de bir zamanların en popüler telefon şirketlerinden bir tanesi olan BlackBerry her ne kadar popülerliğini yitirsede hala hale hazırda BlackBerry marka telefon kullanan binlerce kullanıcı var. Bu makalemizde BlackBerry marka telefonlarda ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda açıklık getireceğiz.

Öncelikle BlackBerry marka telefonlar model model birbirine göre çok farklılık gösterebiliyor. Bu farklılıklar ekran görüntüsü alma gibi işlemleride etkiliyor. BlackBerry telefonların bir çoğunda diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi Power Tuşu + Ses Kısma Tuşuna aynı anda basıldığında ekran görüntüsü alınıyor.

BlackBerry telefonlarda tuşları kullanmadan ekran görüntüsü almak için telefonunuza Notable adındaki uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulama telefona yüklendiğinde ekranın üst kısmında minik bir ekran görüntüsü alma simgesi beliriyor. Bu simgeye tıkladığınızda tek dokunuş ile ekran görüntüsü alabiliyorsunuz.

BlackBerry Z10, Z20, Z30, Classic, Priv, Key2, Passport modellerinde ekran görüntüsü almak için herhangi bir uygulama yüklemeden Power Tuşu + Ses Kısma Tuşuna aynı anda basılı tutarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar