İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Blin Metaverse (BLIN) Coin nedir? | Yorum | Haberler

Blin token Gate.io borsasında bugün listelenecek yeni kripto para birimi olarak duyuruldu. Kısa bir Startup süresi belirlenen Blin tokeni birlikte inceleyelim. Blin token nedir?

Kripto para birimleri için alt yapı ve proje oldukça önemli bir detaydır. Bunların yanı sıra maksimum arz ve dolaşımdaki arz miktarı kripto paraların ortalama değerlerini saptamak için önemli bir kıstas olarak görülüyor. Metaverse hakkında tüm bu bilgileri inceleyeceğiz.

Blin Metaverse (BLIN) Token Nedir?

Blin Metaverse, Binance Smart Chain’e dayalı merkezi olmayan ve kapsamlı bir NFT altyapısıdır. Çeşitlendirilmiş sanal gerçeklik etkileşiminin kapsamlı merkezi olmayan NFT altyapısını gerçekleştirmek için IP, sanal sosyal ağ, NFT varlık dökümü, doğru onay ve zincirde değer dolaşımı yoluyla yeniden şekillendirmeyi amaçlar.

Öne Çıkanlar

  • Giriş noktası olarak NFT ile Web3.0 tabanlı yerel NFT sosyal uygulaması oluşturmaya olanak tanıyor.
  • NFT yaratıcılarının ürünler ve sosyal etkileşim yoluyla yeni davranış kalıpları ve yeni ekonomik kalıplar oluşturmasını sağlar.
  • Metaverse’deki etkinlik düzenleme araçları; Ürünleri alt bölümlere ayırarak, çeşitli IP grupları etkinliklerini verimli bir şekilde düzenleyebilir ve değer üretebilir.
  • İçerik oluşturucuların toplulukla etkileşime girmesine yardımcı olacak bir protokol.
  • Kullanıcılar, Blockchain’e yapılan katkı ile daha fazla değer hakkı elde edebilir.

Daha fazla bilgi için blin.pro web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Blin Token Toplam Arz

Blin token maksimum arz miktarı 42.000.000 Blin Token’dir. İlk ön satış ile 450.000 Blin token satışı hedeflenmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BLIN Coin Nasıl Alınır?

Blin Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...