İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BRWL Coin Nedir? | Blockchain Brawlers Nedir? | BRWL Coin Bilgileri

WAX Studios tarafından yaratılan Blockchain Brawlers, komik ve eğlenceli bir NFT karakter kadrosuna sahip, metaverse tarihindeki en sıradan oyna-kazan oyunudur. BRWL jetonları ile güçlendirilen her Brawler NFT, Blockchain Brawlers oyna-kazan oyununda oyuncular ün ve servet için kavga ederken, kazanırken ve zanaat yaparken ayrılmaz bir rol oynar.

William Quigley ve Jonathan Yantis tarafından kurulan WAX Studios ekibi oyunlarda, sanal ürün pazarlarında ve blok zinciri teknolojisinde 20 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Kurucular, Tether ve WAX ​​dahil olmak üzere birçok dönüştürücü kripto şirketini kurdu. Ek olarak, ekip, Ethereum’un teknik öncüsü ve dünyanın ilk ICO’su olan Mastercoin’in erken destekçileri ve en büyük yatırımcılarıydı. Blok zinciri teknolojisinin icadından önce bile kurucular, Ultima Online, Everquest ve World of Warcraft alemlerinde yer alan dünyanın ilk ve en hızlı büyüyen dijital ürün pazarını kurarak doksanların sonlarında sanal ürün ticareti yarattılar.

BRWL Coin Nedir?

BRWL belirteci yardımcı programı, oyun yoluyla elde edilir ve çok çeşitli kullanım durumları ile birlikte gelir. Oyuncular Brawler NFT’lerini savaşa gönderdiğinde BRWL jetonları kazanırlar. BRWL daha sonra her maçtan sonra Brawlers’ı iyileştirmek veya Brawler’ları için BRWL takviyesi sağlayan ve aynı zamanda maç başına alınan hasarı artıran Rings ve Gear gibi tüketilebilir oyun öğeleri yapmak için kullanılabilir.

Hem Teçhizatın hem de Yüzüklerin belirli sayıda Kavgadan sonra yıpranması nedeniyle, oyunda daha fazla BRWL jetonu harcayarak değiştirilmeleri veya üretilmeleri gerekir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyuncular ayrıca Brawlers’larını yükseltmek için BRWL harcayabilirler, bu da onlara ringde daha fazla BRWL kazanma fırsatı verir. Ayrıca yükseltme ile, maç başına BRWL çıktınızı artıran bir Brawler ve Gear konfigürasyonu kullanabilirsiniz. Oyunculara sunulan çok çeşitli oyun içi öğeler ve stratejiler olduğundan, günlük jeton emisyonları, oyuncu sayısına ve oyuncu davranışına bağlı olacaktır. Bununla birlikte, maksimum toplam BRWL token arzı(1.000.000.000.000 BRWL), onlarca yıllık oyun için çok sayıda oyuncuyu desteklemeyi amaçlamaktadır.

BRWL Coin Bilgileri

BRWL coin gelecek yol haritası bilgilerini resmi web sitesi bcbrawlers.com’dan inceleyebilirsiniz.

BRWL Coin Nasıl Alınır?

BRWL ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Huobi, Bitmart, KuCoin ve OKX’dır. İşlem çiftleri, BRWL ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla BRWL coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...